Skocz do zawartości
Nerwica.com

Troszkę o seksualności.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam lepszy -

 

Spotyka sie dwóch dziadków w parku i taka rozmowa się odbywa:

 

1- Wiesz, moja żona chyba zmarła.

2- A dlaczego tak myślisz?

1- Bo wiesz..., w seksie niby nic się nie zmieniło, ale mieszkanie jakieś nieposprzątane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, kurcze stary ale to nie jest tak nie znamy odczuć kobiet dla nich to przyjemne wiec nie decydujmy za nich ale powiem Ci że sam kiedyś zastanawiałem się jak to jest pod tym względem i osobiście chyba dla tego jestem heteroseksualny bo nie chciał bym żeby ktoś coś we mnie wbijał jak tak to nazwałeś :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmm kobieta to "osobnik"... brzmi prawie jak "ufolud",a w każdym bądź razie twór innego, dziwnego gatunku .... ;) o "wbijaniu" już nie wspomnę, kojarzy mi się z wbijaniem gwoździ albo cuś... dziwna ta Wasza rozmowa :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby mi ktoś zrobił coś takiego co życzyli sobie napotkani przezemnie osobnicy to bym sie wściekł i temu kto mi coś wprowadza do ciała wytłukłbym zęby albo wsadziłbym mu palec do oka.

 

---- EDIT ----

 

trudno mi zrozumieć jak wprowadzanie ciał obcych do organizmu może sprawiać innym niebywałą przyjemność.a ja zostałem sprowadzony do roli sadysty.pamiętam jak robili mi kiedyś badania per-rectum przed operacją.bardzo bolało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, znowu się nie wyspałam, a to wszystko oczywiście przez złego moderatora Rida, żeby było w temacie to rozmawialiśmy o pejczach i lateksowych wdziankach.

Mówię mu 'Rid, jest późno, rano wstaje do pracy', a on 'siedź tu Korba, nigdzie nie idź', no i tak do 3.00 rano...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, no tak właśnie widziałem tego posta :roll:

błąd nr 1. do 3.30 rano :mrgreen:

błąd nr 2. musiałem Cie siłą wyrzucić z czatu :mrgreen:

błąd nr 3. jak już udało mi sie Ciebie pozbyć z czatu "zbocurowałaś" do 4 rano przez GyGy :mrgreen:

 

Ps. tak wiesz ,że Cie nie lubię :!::!::!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty kłamiesz Rid, jak już udało mi się wyjść z czata, nagle kto mnie atakuje z GyGy? Rid! Jak już wyłączyłam kompa, bałam się, że jak otworzę lodówkę, to kto tam będzie? - Rid :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Ps. taaaaaa, tak se to wmawiaj, pewnie od rana jak mantre powtarzasz "nie lubię Korby, nie lubię Korby, nie lubię Korby". :mrgreen: A poza tym Twoje uczucie jest całkiem odwzajemnione :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty kłamiesz Rid, jak już udało mi się wyjść z czata, nagle kto mnie atakuje z GyGy? Rid! Jak już wyłączyłam kompa, bałam się, że jak otworzę lodówkę, to kto tam będzie? - Rid :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Ps. taaaaaa, tak se to wmawiaj, pewnie od rana jak mantre powtarzasz "nie lubię Korby, nie lubię Korby, nie lubię Korby". :mrgreen: A poza tym Twoje uczucie jest całkiem odwzajemnione :mrgreen:

 

Taaa to ja się bałem wyłączyłem wszystkie telefony i wyłączyłem prąd w domu żeby dzwonek nie zadziałał zgromadziłem zapas wody i zamknąłem się w piwnicy i udało się przeczekać do świtu :roll: ale to tylko wygrana bitwa a wojna toczy się dalej nie wiem jak wytrwam kolejne ataki Korby :mrgreen:

 

Ps. czego Ty szukasz po 4 rano w lodówce :?: chyba nie Rida :mrgreen:

 

Pstryk, jakie nasenne :?::roll:

 

Pss. nawiązując do tematu troszkę o seksualności napiszę ,że troszkę mi się chce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×