Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica a prawo jazdy


To_znowu_wrocilo

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wam zazdroszcze tego jezdzenia :lol: Ja jestem teraz na etapie wyobrazania siebie jako kierowcy i juz mi sie robi niedobrze :oops: ale moze moze wkrotce bede na tyle odwarzna i wskocze do autka tak bardzo bym chciala :cry:

 

---- EDIT ----

 

Jak wam zazdroszcze tego jezdzenia :lol: Ja jestem teraz na etapie wyobrazania siebie jako kierowcy i juz mi sie robi niedobrze :oops: ale moze moze wkrotce bede na tyle odwarzna i wskocze do autka tak bardzo bym chciala :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróbelek Elemelek napisała ze nawet jak będzie miała stłuczke z własnej winy to nigdy nie przestanie jeżdzić,a póżniej zejakby kogos stuknęła do do końca życiz nie zapomni ze komuś uszkodziła auto.Troche tu sprzeczności albo ja tak odbieram,Natomiast ja tez mam tak jak Jaa. Jak jade szczególnie po ciemku i mijam pieszych lub rowerzystów/ciemnych jak cholera i niewidoczych/ to tez zawsze myśle czy ich przypadkiem nie trąciłam tym bardziej ze w sumie juz ich po wyprzedzeniu nie widac w lusterkach bo wszystko ciemne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest dobre podejście Wróbelek. Trzeba się starać być ostrożnym. Ale jak się przewrócę na chodniku i stłukę kolano to już nigdy nie wyjdę z domu? Nieee.. trzeba i to bez czekania - jak najszybciej. By nam się nie wyhodowało coś nieciekawego w głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh mnie wczoraj tir staranował ale też nie mam zamiaru odstawić auta na bok. To tak jak z prowadzeniem tylko, gdy jest ładna pogoda - jeśli temu ulegniesz, to będziesz złym kierowcą - bo co się stanie, gdy Cię deszcz czy śnieg zastanie w drodze :?: Spanikujesz. Z pj jak z życiem - doświadczenie jest bardzo cenne i co Cię nie zabije to Cię wzmocni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×