Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, skoro raz mi się nie udało wyjechać na stałe na ułatwionych warunkach, to w życiu bym nie spróbowała na własną rękę.

Nie licząc Arabii Saudyjskiej. Aż mi się ostatnio śniło, że jadłam frytki z koleżankami w burkach :pirate:

Ale tam poległam na rekrutacji, bo ja nie posiadam nawet śladowych ilości sztucznej grzeczności, poza tym rekruterzy też na pewno potrafili prześwietlić trochę psychikę, a ja jeszcze wtedy nie czułam się pewnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, rozumiem , ale nie zakladaj ze bedziesz sama do konca , nie wiesz jeszcze jak sie zycie ulozy :******

Kiedys chcialam wyjechac , pozniej zalowalam ze tego nie uczynilam , kto wie moze bym nie miala depresji bo nie pracowalabym w tej pracy w ktorej sie jej nabawilam ... Teraz juz sie zagranice nie nadaje :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, rozumiem , ale nie zakladaj ze bedziesz sama do konca , nie wiesz jeszcze jak sie zycie ulozy :******

Kiedys chcialam wyjechac , pozniej zalowalam ze tego nie uczynilam , kto wie moze bym nie miala depresji bo nie pracowalabym w tej pracy w ktorej sie jej nabawilam ... Teraz juz sie zagranice nie nadaje :bezradny:

Bezpieczniej tak, niż zakładać, że się będzie z kimś, albo co gorsza sobie takiego upaczyć i się rozczarować.

Nom, u mnie depresja chyba wyprzedziła decyzję o wyjeździe.

 

A i tak muszę się do niedoszłego męża zza granicy odezwać, bo mam Bardzo Ważną Sprawę. Chodzi o działalność dobroczynną :great: Ale mimochodem też bym napisała, że szkołę mam, i że terapię mam, i taniec, żeby se nie myślał, że nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DarkMaster, No niektórzy to pewnie szybciej majtki, niż fotę :lol: Kiedyś będzie fota na ludzie z forum, jak dojrzeję do wyjścia z szafy... Poza tym Dark, ja mężatką jestem i no nie wiem, czy byłabym zachwycona i klaskała w łapki, gdyby mój monsz rozsyłał po świecie foty interesującym i nie daj Bóg ładnym koleżankom. A nie rób innemu Co Tobie niemiłe.

 

-- 21 lut 2015, 22:54 --

 

platek rozy, Do jutra Kochana!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DarkMaster, Takie cudne okazy jak my rzadko wolne upolujesz. :mrgreen: Trzeba byc czujnym, zwartym i gotowym! Ale dobrze próbujesz, szacun za odwagę! :D

 

nic dodac nic ująć :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×