Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Arasha, Ja też lubię czasem posłuchać muzyki i nawet armina Lubie ale to już u niego jest obsesja... ma parę kawałków armina z ta skrzypaczka i bez, do tego dochodzi muzyka z krainy lodu i jeszcze parę innych.. ogólnie to muzyka muzyka... nie mam nic przeciwko żeby czasem posłuchać muzyki ale ja nie mogę się zdrzemnac bo muzyka nie mogę w spokoju nic obejrzeć bo muzyka (do tego chyba ma coś ze słuchem bo strasznie krzyczy jak gada z kimś przez telefon) nawet jak nie słychać dobrze melodii to niesie się po ścianach huk z głośników niskotonowych... czasem specjalnie subwoofer mu ściszam ale głupi nie jest...

Podsumowując Lubie muzykę ale czasem też mam ochotę pobyć w ciszy czy coś obejrzeć

 

-- 13 sty 2015, 16:51 --

 

Co do wieku na forum to faktycznie nie ma ograniczeń :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym tygodniu próbowałam z chodakowska ale nie przypadła mi do gustu i znalazłam Bipasha Basu ma dance aerobic i inne... fajne i przyjemne:)

 

-- 13 sty 2015, 17:05 --

 

Zosia_89, o to może i ja podejmę takie wyzwanie:)

 

-- 13 sty 2015, 17:06 --

 

Przytyłam w zimie, musze się wziąść trochę za siebie...

Zosia_89, czy nick to twój rocznik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jeszcze raz chciałbym serdecznie zaprosić na grupę FB poświęconej zagadnieniom identycznym, które są na nerwicy... Tam możecie porozmawiać z innymi ludźmi w czasie teraźniejszym, a także i wspierać siebie wzajemnie: Grupa nosi nazwę "Człowiek Człowiekowi"

 

https://www.facebook.com/groups/404720163027995/

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dochodzę do wniosku, że tu, na Spamowej, jest bardzo, ale to bardzo, przyjemnie...

Nie żałujemy sobie nawzajem słów ciepłych, serdecznych, miłych, co jest bardzo ważne w życiu.

Od zawsze uważam, że każdy człowiek ma w sobie pokłady dobra, empatii, lecz nie wszyscy chcą, czy też potrafią, wydobyć je z siebie...

 

Arasha, Araszka dobra dla wszystkich :yeah::great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PannaNatalia, ja też nie mam motywacji żeby samej ćwiczyć. .. przez nerwice nie mam znajomych... cóż. .. wiem ze na wiosnę bardzo schudnę. . Tak jest co roku... nerwy mnie wykańcza ja związane z firmą

 

-- 13 sty 2015, 17:34 --

 

platek rozy, ja nie gotowałam nic.. dziecko ma jeszcze pierożki i zupę a je też w przedszkolu. .. Mąż sam sobie robi jedzenie.. chyba moje potrawy są dla niego za banalne. .. ja jeść nie musze.. nawet nie mogę. . Strasznie jestem zdenerwowana. .. ten wychodzi i nie mówi gdzie już dzisiaj drugi raz ma wychodzić. . Kij go wie gdzie on łazi. . Ale niech sobie łazi. . Ja w tym czasie poćwicze. .a dzięki nerwów schudnę i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Kamilko, dzisiaj ugotowałam pomidorową z makaronem, choć wolę z ryżem/ale dla odmiany/, później będą naleśniki z serem lub z jabłkami-do wyboru. My jemy później obiady, bo wstajemy dość późno.

Zwykle robię jednodaniowe obiady, ale gdy robię zupę, muszą być jeszcze , np. naleśniki, ryż z jabłkami, makaron z serem...by, głównie Mąż, miał dostateczną ilość kalorii... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, ja robię wg.tego przepisu, może skorzystasz:

http://durszlak.pl/przepis/nalesniki-z-farszem-ruskim-15c53139-4965-4a3d-a7c2-bc37a7739a71?c=tag&t=nalesniki-z-ruskim-farszem

 

-- 13 sty 2015, 16:58 --

 

chocovanilla, ja nie robię pierogów sama, bo nie wychodzą mi dobre, więc robię naleśniki...

i ruskie też :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×