Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwonili, że mam w czwartek dzień zdjęciowy, co by nie było najgorsze, ale w takim razie muszę jeszcze podejść przed czwartkiem do biura podpisać umowę.

 

No to zapowiada się tydzień pełen wrażeń, za pół godzinki się zbieram na warsztaty.

 

Tak że miłego poniedziałeczku :papa:

have-a-beautiful-monday-46-eryrtu.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór kochani!

Popisaliście trochę i do herbatki poobiedniej poczytałam. U mnie festiwal schabowego :D - w sobotę kupiłam piękny kawałek i wczoraj były tradycyjne schabowe, dziś w paseczkach po chińsku, a na jutro zaraz będę robic sznycle w sosie borowikowym.

Dziś myślałam, że zasnę na stojąco, ruszałam się jak mucha w smole.

 

Zalatana23, oj pamiętam jak młody był mały i chodziłam z nim na treningi i do szkoły muzycznej i z innymi mamami uskuteczniałam pogaduchy. Fajne to było. Do dziś z niektórymi się koleguję.

 

cyklopka, a tak się przyzwyczaiłam do twojego avka... I tak długo go miałaś. ;)

 

Zosia_89, jak będziesz miała chwilę, to prześlij mi proszę jakiś fajny prosty przepis na ciasto - od spamowiczów już mam trzy i wszystkie wykorzystuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Cześc kochana! To faktycznie dzień awaryjny... To takie dziwne, bo wydaje się czasami, że jesteśmy chodzącą harmonią i spokojem, a tu byle g... i telepawka i pot na plecach. :shock: To w takich chwilach wychodzi jaka kruchośc w nas jest.

Dobrze, że już dochodzisz do siebie - rozpieszczasz się- jakaś herbatka, kawka, ciacho?

 

-- 12 sty 2015, 19:03 --

 

Zosia_89, dziękuję :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochani...pozdrawiam Wszystkich gorąco :D

 

Mój poniedziałek, jak dotąd, udany. Samopoczucie mam całkiem niezłe, opieka nad dwoma Wnukami przebiegła bezproblemowo-kochane Chłopaczki :D Zdałam sobie sprawę, że tak naprawdę, nie jest ze mną tak źle...a to cieszy mnie bardzo :yeah:

Wczoraj zaczęłam książkę Chmielewskiej. Czyta się jak powieść dla młodzieży, ale napięcie zbudowane świetnie...

Wcześniej chyba nie sięgałam do Jej książek :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, Kochana, ogromnie mnie cieszy twój post! Zauważyłam, że grunt to widziec, że tragicznie z nami nie jest, to cenna umiejętnośc - wyłapywanie tych lepszych chwil i napawanie się nimi.

Bardzo dawno czytałam Chmielewską, ale kojarzę z niezłym relaksem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, wiedziałam, że na sucho nie siedzisz! :mrgreen: Ja też piję pyszną Lady Grey z miodem i pomarańczą. Słodyczy nie wrzucam, wiadomo dieta, chociaż zgrzeszyłam dziś kawałeczkiem snikersa... Ale musiałam sobie podnieśc poziom cukru, bo ledwo na nogach stałam. ( jakieś usprawiedliwienie trzeba znaleźc, nie? ;) )

Oczywiście mam to samo i dlatego aż mnie przeraża, gdy tak mnie rozwala byle co...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, mirunia, nie wiem, jak wy, ale ja do ascezy absolutnie się nie nadaję... :D A już w ogóle mam taki mały feler( do przedyskutowania zresztą na terapii) - że natychmiast się najeżam i buntuję, kiedy coś mi się zabrania, czy narzuca. Więc w granicach rozsądku jestem małą grzesznicą - mea culpa... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, jasaw, kosmostrada, Zosia89Zalatana Kochane moc buziaczkow :*********** :D

 

Dobrze Was widziec w niezlych formach !

ja wlasnie wykapana i glowa wymyta :105: mam wlaczona muzyczke i na wlosach odzywke kokosowa i juz mi 100 razy lepiej.

 

mirunia, tez tak reaguje na takie sytuacje , troche stresu i lęk gotowy.

To juz chyba nam zostanie :bezradny:

 

jasaw, uwielbiam gorzka z pomarancza :105::105:

 

kosmostrada, tez dzis skubnelam snickersa :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, oj tak ! Pomylam tez garnuszki , posprzatalam w kuchni i mam znow pieknie :)

 

No i niezly dzien mialam , zajety prawie c aly , i zalatwilam juz w Um o dotacje wszystkie papierki takze ten klopot z glowy.

 

A nawet uklecilam nowe kolczyki , anielskie :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×