Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, jasaw, buziaki!

 

Dla mnie przygotowania przedświąteczne są delikatnie stresujące, bo tak na prawdę to większość to są świeckie rytuały, a ludzie się zachowują, jakby im miała głowa odpaść, jeśli czegoś nie dopełnią :great: Natomiast bardzo chcę zachować siły na te zimowe dni w przerwie i po nowym roku, żeby trochę skorzystać.

 

Może uda mi się wprosić przed sylwestrem jeszcze na maraton filmowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalatana23, hej hej! o żesz ten brzuch, jeszcze cię trzyma... Na całe szczęście do Świąt jeszcze parę dni. Ale będziesz się przynajmniej mogła objeśc na święta bez obawy o wagę po takiej diecie. ;)

 

jasaw,dziękuję, sama się podziwiam, bo łokiec mnie boli cholernie, ale trudno, zrobic trzeba... Będę musiała sobie jakąś nagrodę wymyślec, oprócz satysfakcji i czyściutkiej chałupki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, w sumie dla mnie dobrze , że jest pretekst do pewnych rzeczy. Nie wiem, czy normalnie zmobilizowałabym się do np. wlezienia na drabinę i mycia szafek u góry, gdzie nie widzę, czy jest kurz... ;)

 

Chłopaki przywlekli 3 metrowego świerka i znów z litości kupili, mówią, że z jednego boku łysa i pewnie bidulki by nikt nie wziął... :D Niestety nigdzie nie było z korzeniami. No zobaczymy, dzisiaj rozstawiamy i dekorujemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, proponuję nakłonić Domowników, by np. 2 dzień świąt był Twoim świętem, tzn. Oni robią wszystko, podają posiłki, kawkę, a Ty uprawiasz słodkie lenistwo...a co, nie zasłużyłaś :lol::?:

 

Chyba kochana coś w tym stylu wymyślę... ;) Już ich zagoniłam do porządków i do obsługi psa, wychodzę tylko rano, bo i tak pierwsza wstaję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, no to fajnie, choinkowo. My ubieramy malutką, sztuczną, dzień przed wigilią.

 

platek rozy, przydało by ci się wyciszyć główkę, "odmóżdżyć" się w inną stronę. Rysowanie/kolorowanie podobno pomaga, też praktykuję od niedawna. I zrobiłaś mi smaka na kawusię, no to kawusia raz, a potem do kościoła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, też kawkę sobie zrobiłam, jak mówisz, że przesilenie to trzeba dziabnąc profilaktycznie, może nie będzie mnie głowa na noc bolała, jak wczoraj.

 

Chyba jednak choinka przełożona na jutro , bo coś pierdyknęło w sprzęcie i nie ma jak puszczac kolęd. A co to za dekorowanie bez kolęd... ;) Monsz poleciał na miasto coś kombinowac, żeby naprawic muzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdynand k, no wlasnie wnic nie gram .... :bezradny: czytalam ostatnio sporo ale nie umiem sie skupic.

 

cyklopka, dokladnie , nie umiem rysowac , kurcze zawsze bohomazy mi wychodza , jakas lekka gra by mi pomogla moze ,,, szukam na necie czegos.

 

Staram sie sobie mowic ze mi odmozdzenie minie .... poki co mnie wkurza bardzo i tak siedze prawie placzac.

 

Smacznej kawusi :******* tez pijasz z mlekiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć ;)

 

kosmostrada, i jak Ci wyszło to ciasto ciekawy jestem czy smaczne. Kiedyś raz robiłem jakieś marchewkowe ciasto ale już nie pamiętam jak smakowało :bezradny:

 

cyklopka, w co grasz przyłączam się do pytania? Ja grałem kiedyś w Sąsiedzi z piekła rodem ale teraz nie bardzo już mogę grać, nerwy, napięcie nie pozwala :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, dokladnie , nie umiem rysowac , kurcze zawsze bohomazy mi wychodza , jakas lekka gra by mi pomogla moze ,,, szukam na necie czegos.

Rysowanie dla celów terapeutycznych nie polega na tworzeniu dzieł sztuki, tylko kolorowaniu różnych prostych kształtów, wzorków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdynand k, gralam kiedys w baldurs gate a i we farme:D hihi

 

cyklopka, no to musze sobie kolorowanki kupic :D prawie na moj mozg sie nadadza :o

 

A serio to wiem ze to minie tylko nie wiem ile mnie potrzyma , bo bywaloz e trzymalo tydzien , dwa dni a i dwa miesiace :hide::hide: a wtedy to mnie chyba trafi jak tyle sie bede dupnie czula.

 

-- 21 gru 2014, 17:46 --

 

Ferdynand k, a ja nawet nie wiem jak wygladasz :shock::o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×