Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam podobnie jak Patryk29, - wchodzenie na leki to u mnie masakra, schodzenie z nich to luzik. Miałam jakieś drobne dolegliwości ale stopniowe i wolne odstawianie przyniosło u mnie skutek. Bałam się odstawiania jak cholera, tymczasem okazało się to niczym w porównaniu z wchodzeniem na paro.

 

Trzymaj się Patryk29, - wiesz, w sumie święta się zbliżają, jak będziesz świecić prądem, to będziesz przypominał choinkę :D wpasujesz się w klimat świąt :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy, zbliżają się Święta, Sylwester, jak to będzie u Was z alkoholem?, pozwolicie sobie na lampkę szampana w Nowy Rok, Święta przy stole z rodziną, znajomymi, co w tedy, ciekawi mnie Wasze podejście do tematu, bo wiadomo, etylowy depresant, a co po tym, narazicie swoje zdrowie psychiczne na mieszankę? ...będę wdzięczny za każdą wypowiedź nawet najbardziej agresywną. :twisted: Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w Sylwestra planuje wypić ze dwa piwka. Wchodzę w trzeci miesiąc paro i przez ten okres wypiłem maks małe piwo. Mam też wątpliwość - pomimo tych 2 miechów na paro teraz jakby lęki się nasiliły, szczególnie w pracy - tak do g. 12, 13 straszne irracjonalne lęki, byle co mnie wyprowadza z równowagi i puls skacze do 90 - 100. Czy to normalne czy oznaka, że trzeba jednak zmienić lek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Exodus , nie wolno pić alkoholu do psychotropów :time: . Chcesz sobie pogorszyć . Alkohol nie jest dla świrów , tylko dla zdrowych .

Ja w Sylwestra nie wypiję nawet kropelki , w te , ani w następne , ani w żadne inne do końca swoich dni . A na swojej stypie, zaznaczę ,żeby też nie było alkoholu ,,, tylko dobre żarcie i w tle AD/DC > i niech wszyscy się cieszą , tańczą ,,, ale bez ścierwa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aisha*, sertralina ma znikome interakcje z alkoholem, na pewno najmniejsze wród ssri,

mozna pic :roll::mrgreen:

 

-- 16 gru 2014, 14:38 --

 

Co nam od zycia zostalo, jezeli mam zyc w takim kiepskim stanie, to moge sie napic chociaz raz na jakis czas, a sylwester to juz wogóle jest tylko raz w roku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nam od zycia zostalo,

---mów Patryk za siebie . ;)

Mi jeszcze wiele dobrych rzeczy do odhaczenia zostało ,,, ot może i nie z palcem w dupie na luzościsku ,,, ale nie mam zamiaru klepać jak mantre hu-jowinek pesymisty . Wiesz nawet Cie rozumiem Patryk , bo jeszcze 3 tygodnie temu ( jak nie zaskoczył Brintellix ) miałem podobny do obecnie Twojej wewnętrzny stan rozpierduchy . Teraz nabieram SIŁY ( nie ma to jak dobry i trafiony lek ) . Wstaję z rana z bananem na ustach i żaden hu-jek mi nie podskoczy , bo go zmiażdzę . Tyle mam w sobie siły , oby tylko nie zje-bać tego żadnym ścierwem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, Ciesze sie ze znalazlez lek dla siebie to jest najwazniejsze, ja póki co czuje sie dosc dobrze, w zasadzie duzo lepiej niz na wenlafaksynie, pewnie jeszcze bedzie ze mna zle, ale obiecalem sobie, ze póki zyje bede walczyl, nawet jezeli mialbym walczyc sam na sam bez leków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alkohol nie jest dla świrów , tylko dla zdrowych.
aż łezka się zakręciła :P

 

:shock: jestem bardzo mile zaskoczony, że większość z Was poważnie podchodzi do swojej przypadłości i nie igra z psychą, dzięki naprawdę! przywracacie mi wiarę w ludzi :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×