Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

slow_down to masz fart, paro to ogólnie znany libido-zabijacz, dlatego Martiszon, jeśli bierzesz paro to albo musisz się z tym pogodzić albo próbować zmienić lek pod kontrolą lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow_down, Laska bedzie miala ucieche, bo paro dlugo sie jedzie z koksem :P

 

-- 13 gru 2014, 10:59 --

 

Martiszon, Zalezy ile bedzie trwala terapia tym lekiem, jezeli dobrze go znosisz to nie wiem czy jest sens sie pakowac w co innego tylko dlatego zeby libido bylo ok, natretne mysli przejda, moze martiszon trzeba sie przypumisc do tego :lol:

pozniej bedzie latwiej z myslami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego, że poznałem nową lasencję, która mnie bardzo kręci

Błagam Cię Slow Down, tym razem nie opowiadaj jej o swoich problemach psychicznych , depresjach i innych objawach demononicznych zniewoleń :lol: . Trzymaj fason , bądż szarmańcki , wręczaj kwiaty , wal komplementy ( jakby tylko Ona się liczyła ) iSŁUCHAJ , lub nawet dobrze udawaj ,że słuchasz , potem kino , restauracja , ,, i wyrko przy świecach . Bo jak znowu zawalisz, swoje libido będziesz mógł co najwyżej ręką wytelepać .

Jak Ci coś lezy na wątrobie , to TUTAJ się wygadaj , a na spoktanie z piekną kobietą ( mam nadzieję ) idz pełen optymizmu ( nawet udawanego ) .

Trzymam kciuki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pocieszcie mnie, że na 30 będę jakoś funkcjonować. Że chociaż nie będzie gorzej i te uboki nie będą tak silne...ja chcę mieć normalne święta cholera jasna.

Depresja dziś mniejsza ale za to mam mdłości i ścięło mnie z nóg, jakbym grypę miała :( jestem potwornie osłabiona :( chyba jednak czeka mnie zwiększenie dawki :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pocieszcie mnie, że na 30 będę jakoś funkcjonować. Że chociaż nie będzie gorzej i te uboki nie będą tak silne.

jeśli zaczęła się u Ciebie poważna awaria, to zwiększ! czytając Twoje poprzednie posty wynika z nich że jesteś wprawiona w "boju",

więc wiesz dokładnie co Cię czeka, gorzej nie będzie, będzie tylko lepiej, no raczej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety chyba nie wytrwam samodzielnie, bez pomocy leków. Przetrwam jeszcze ten dzień ale mam tak chwiejne nastroje, że chyba nie ma sensu się męczyć :( na dodatek zaczęły się kłopoty z żołądkiem.

Mam nadzieję, że zwiększenie dawki paro mi pomoże :(

 

Przechodził ktoś z Was kiedyś z paro na wenlę? Odczuliście skutki uboczne wenli i odstawienia paro? Niedawno psychiatra wspomniała mi coś o Alvencie i nie wiem czy przypadkiem jutro nie będzie mi jednak chciała leku zmienić. Bo lęków nie mam tylko ta nieszczęsna depresja + objawy somatyczne. Alventy nie wprowadziła, bo mój strach przed braniem leków wygrał. Nie wiem już sama co będzie dla mnie lepsze :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martiszon,

jak chcesz możesz zapytac lekarza o lek o nazwie Amisan, można go brać jako doraźny dodatek do SSRI, ciężko w to uwierzyć ale w kilka godzin potrafi się rozprawić z depresją i obniżonym nastrojem, jakby nie on to nie wiem co bym zrobił, wyciąga mnie z najgorszego samopoczucia depresyjnego w błyskawicznym tempie, mozna spróbować chociaż nie wszyscy lekarze są chętni zeby go stosować, ja go akurat dostałem od jednego ale juz drugi stwierdził ze on jest przeciwny bo oczywiście SSRI są lepsze pod każdym względem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×