Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pogadanki...


Gość gavril princip

Rekomendowane odpowiedzi

gabriel, daj już sobie spokój chłopie...

nie! niech pisze co mu leży na serduszku!

Dla mnie gabriel to bardzo nieszczęśliwy ludek jak to Ridllic mawia :smile: i dotego sfrustrowany.. i tak wyładowuje swoja złość niestety na niewinnych osobach :smile:

 

Może gabriel napisz co czujesz będzie nam łatwiej cię zrozumieć..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Gabriel - różnica między Tobą a Miśkiem jest taka, że Miśka się bardzo miło czyta i jak byś się pofatygował poszukać to nawet został ukoronowany bardzo pozytywnym określeniem na forum. W przeciwieństwie do Ciebie określonego w dość pejoratywny sposób. Misiek pisze tematyczne posty, pociesza ludzi, kiedy trzeba trochę naciśnie. A Ty tylko gnoisz, nie piszesz nic na temat. Misiek jest rzeczowy... oj i tu mi się nasunęła myśl... nie ma z Tobą co dyskutować Gabryś - bo do Ciebie argumenty nie trafiają. Ty też nie stosujesz żadnych argumentów. Więc to tyle wyjaśniania Tobie między mnogością Twoich postów a Miśka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gabriel, i Ty właśnie to zauważyłeś... :?:

Nie, to był żart.

bo do Ciebie argumenty nie trafiają.

Nie osoby, która ciągle zaznacza, że mnie nie lubi i wciąż krytykuje. Żaden z twoich argumentów do mnie nie trafia i nie ma co rozpoczynać tego typu dyskusji, chyba, że chcesz znowu wymianę. Nie wiem tylko poco? Tak się składa, że podczytuje posty Miśka i z pewnością nie są one rzeczowe ani nie mają charakteru pomocowego, chyba, że ciągłe powtarzanie "nie przejmuj się" czy "wszystko będzie dobrze" uważasz za pomoc, to ok. Jednak nie chciałem komentować jego postów, zwróciłem tylko uwagę na ich ilość. Acha, jeszcze jedno. Jezeli ktoś napisał 1600 postów to nie mogą one byc rzeczowe choć oczywiście nie jest podstawowe kryterium. Zaczynam coraz częściej wątpić w jakikolwiek sens twoich postów namiestnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jest tak jak pisałem. A argumenty ani moje ani nikogo innego nie trafiały do Ciebie zanim zacząłem Cię nie lubić za chamskie odzywki.

 

Jak masz jakieś zarzuty do postów Miśka to się ustosunkuj do czegoś konkretnego.

 

Twój jedyny argument można chwilowo porównać - do grube książki są nic nie warte - bo skoro ktoś tyle napisał to nie mogły być to mądre słowa.

 

Co nie zmienia faktu, że lubię krótkie treściwe, ale i cenię te w których nie dało się w krótszej formie napisać, lub obejmują sporo materiału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Gabriel - różnica między Tobą a Miśkiem jest taka, że Miśka się bardzo miło czyta i jak byś się pofatygował poszukać to nawet został ukoronowany bardzo pozytywnym określeniem na forum. W przeciwieństwie do Ciebie określonego w dość pejoratywny sposób. Misiek pisze tematyczne posty, pociesza ludzi, kiedy trzeba trochę naciśnie. A Ty tylko gnoisz, nie piszesz nic na temat. Misiek jest rzeczowy... oj i tu mi się nasunęła myśl... nie ma z Tobą co dyskutować Gabryś - bo do Ciebie argumenty nie trafiają. Ty też nie stosujesz żadnych argumentów. Więc to tyle wyjaśniania Tobie między mnogością Twoich postów a Miśka.

 

A jak Misiek został ukoronowany ? Otrzymał tytuł najsympatyczniejszego forumowicza ? :D

Ja bardzo lubie czytać jego posty,ogrzewam się przy nich :D Wogóle odbieram go jako ciepłego człowieka i bardzo wyrozumiałego.To niesamowite , że pisząc niewiele można tak dużo o sobie przekazać.To właśnie potrafi nasz Misiek. :D Co do postów Gavrila od którego przeciwnie do Miśka wieje lodowatym chłodem to myśle sobie , że więcej jest w nich wiedzy teoretycznej niż jego samego a szkoda. Gabriela lubię za indywidualność, za to , że nie boi się jej pokazać, za własne zdanie ,czarny humor(naprawdę się śmieję) i prześmiewczy styl wypowiedzi.To chyba najbardziej zdystansowany człowiek na tym forum a do tego kpi sobie z własnych problemów i cudzych.Ja jestem za..... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widzę tego dystansu u Gabriela - wręcz przeciwnie. Garvil mi i nie tylko mi bardzo rozjaśnił pewne sprawy. Może nie ma najbardziej uczuciowego sposobu wyrażania się, za to niesamowicie analityczny. I naprawdę głęboką analizę wielu problemów przeprowadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widzę tego dystansu u Gabriela - wręcz przeciwnie. Garvil mi i nie tylko mi bardzo rozjaśnił pewne sprawy. Może nie ma najbardziej uczuciowego sposobu wyrażania się, za to niesamowicie analityczny. I naprawdę głęboką analizę wielu problemów przeprowadza.

 

 

Wiesz co, czasem mam wrażenie , że posty Gavrila składają się z samych definicji.Nie wiem czy ta jego głęboka analiza jest akurat jego autorstwa.Dla mnie to tylko wiedza teoretyczna która wydaję mi się znajoma z racji tego czym się zajmuję...... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I właśnie za to namiestnik tak bardzo go ceni. Oczytanie też cnota, którą jak najbardziej trzeba cenić. Kolega gavril przeczytał sporo i teraz chce popróbować swych sił w stawianiu diagnozy cierpiącym i potrzebującym. Chwała mu za to i Bogu naszemu jedynemu. Idź i wyprowadź lud z niewoli depresji. Oto słowo Boże. Panu niech będą dzięki!

 

Ps. Gril jutro na cmentarzu, spotkanie przy głównej bramie. Co znajdziemy, grilujemy. Jeden za wszystkich wszyscy za jednego! Wstęp tylko dla lękowców i zdepresjonowanych za jedyne 10 zł.

Uwaga, promocja! Dla tych, którzy udokumentują próby samobójcze wstęp za darmo! Zapraszamy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×