Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pogadanki...


Gość gavril princip

Rekomendowane odpowiedzi

Może nie wczytujesz się zbyt mocno. Moje sprawy Garvil wnikliwie analizował - a wypowiedzi dotyczyły mnie i mojego przypadku. I nie tylko w moim temacie tak było.

 

---- EDIT ----

 

I za wnikliwą ANALIZĘ i przyjacielskie spojrzenie cenię Garvila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I właśnie za to namiestnik tak bardzo go ceni. Oczytanie też cnota, którą jak najbardziej trzeba cenić. Kolega gavril przeczytał sporo i teraz chce popróbować swych sił w stawianiu diagnozy cierpiącym i potrzebującym. Chwała mu za to i Bogu naszemu jedynemu. Idź i wyprowadź lud z niewoli depresji. Oto słowo Boże. Panu niech będą dzięki!

 

Ps. Gril jutro na cmentarzu, spotkanie przy głównej bramie. Co znajdziemy, grilujemy. Jeden za wszystkich wszyscy za jednego! Wstęp tylko dla lękowców i zdepresjonowanych za jedyne 10 zł.

Uwaga, promocja! Dla tych, którzy udokumentują próby samobójcze wstęp za darmo! Zapraszamy!

 

 

Gabriel ja napisałam, że ja "NIE WIEM " czy on sam wymyśla te teorie (przyznaje , że bardzo trafne ) czy cytuje czyjeś, ale nie napisałam , że napewno sam nie dokonuje tych analiz bo bardzo prawdopodobne , że tak jest.

 

---- EDIT ----

 

"Ja nie widzę tego dystansu u Gabriela - wręcz przeciwnie."

 

namiestniku ja miałam na myśli to , że on zachowuje dystans do swoich problemów oraz cudzych.Poprostu się z nich śmieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

namiestniku ja miałam na myśli to , że on zachowuje dystans do swoich problemów oraz cudzych.Poprostu się z nich śmieje.

To celowy zabieg aby problemy i smutki nie były w centrum uwagi.

 

to jednak działasz dla dobra ogółu :mrgreen::mrgreen: Miłego dnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działasz dla dobra ogółu wyśmiewając się z nich.... :?:

 

Misiek ja to zrozumiałam inaczej niz Ty..gabriel sprowadzając rozmowe na inny tor chce odwrócić uwage od smutku rozpaczy ...hm.na mnie to podziałało bo jak wczesniej wchodziłam na forum żeby się wypłakać tak teraz wchodzę bo mam tu "wirtualnych przyjaciół" Was i nawet te złośliwości gabriela są wskazane uważam że wcale nie jest taki grozny :twisted: poprostu ma specyficzne poczucie humoru :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj krowy? Ja jestem tylko człowiekiem, nie wiem co myśli a już na pewno co bierze krowa. Może krowy mają zwyczaj brać dragi albo brać byka za rogi. Nie mam pojęcia ale ty, dziewczyna z podkarpacia powinnaś mieć szerszą wiedzę na ten temat. Wiesz ja mieszkam w mieście, to zbyt trudne pytanie. Krowy zazwyczaj zjadam w postaci sosów mięsnych lub jako dodatek do warzywnych, od mleka stronie i to wszystko co wiem na temat krów. są z pewnością smaczne i pożywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działasz dla dobra ogółu wyśmiewając się z nich.... :?:

Misiek ja to zrozumiałam inaczej niz Ty..gabriel sprowadzając rozmowe na inny tor chce odwrócić uwage od smutku rozpaczy ...hm.na mnie to podziałało bo jak wczesniej wchodziłam na forum żeby się wypłakać tak teraz wchodzę bo mam tu "wirtualnych przyjaciół" Was i nawet te złośliwości gabriela są wskazane uważam że wcale nie jest taki grozny :twisted: poprostu ma specyficzne poczucie humoru :mrgreen:

Asia ja tak samo.. kiedyś wchodziłam na forum żeby się poużalać nad sobą a teraz po to żeby się pośmiać :P

Bo krowa bierze a nie daje...

ja myślałam że krowa daje mleko, ale lepiej się nie odzywam bo wiem jestem głupia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajną mamy dziś pogodę co nie? :twisted:

Fakt, pogoda wymarzona, ani jednej chmurki.

ja myślałam że krowa daje mleko, ale lepiej się nie odzywam bo wiem jestem głupia!

Jest i ekspert ds. krów i krowich zwyczajów. Wszelkie pytania i wątpliwości proszę zgłaszać do

dr Azotox.

Ekspertka czeka na Państwa pytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc co chciałeś przez to powiedzieć???

Chciałem powiedzieć, że nie przyszedłem tu by coś dawać, podobnie zresztą jak 100% tego forum.

 

Mów za siebie.

 

 

A ja tak powiem zaczepnie co sobie myślę. Myślę, że Gabryś ma jakieś spięcia w mózgu. I dlatego np. raz pisze o krowie co i jak, potem pisze, że nie wie, potem wymyśla ekspertów i tak chrzani od rzeczy. No ale dopóki nie biega z nożem w ręku to jest mało niebezpieczny. Co najwyżej obraźliwy. Za to czasami śmieszny. Takie kuriozum jak dwugłowy baranek w klatce. Ciekawe jakim mnie błotem teraz obrzuci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×