Skocz do zawartości
Nerwica.com

Uwagi/prośby techniczne


diatas

Rekomendowane odpowiedzi

Arhol, najbardziej dyplomatycznym wyjsciem byloby wyciecie i wyrzucenie spamu z tematu. Zreszta mi szydera nie przeszkadza tylko chcialam cos dopisac a nie ma gdzie.

Możecie też stworzyć nowy topic,nie widzę nic przeciwko.

(Drogie trolle,tym razem wtedy jednak polecą głowy,nie temat)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszę bardzo ważny dla siebie post i jeden z najdłuższych kiedykolwiek, ktoś zamieszcza odpowiedź w tym wątku i mnie wylogowuje, z moich wypocin nic nie zostaje. Wiem, to uwaga bez żadnego działania do podjęcia, możliwe, że po stronie mojego Firefoxa, tak tylko chciałem się podzielić tym, że huj mnie trafił i już nie napiszę zapewne tego co miałem napisać, post nie poszedł- zwątpiłem czy jest sens pisać co pisałem, czy ma to jakieś znaczenie dla kogoś i zainteresuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszę bardzo ważny dla siebie post i jeden z najdłuższych kiedykolwiek, ktoś zamieszcza odpowiedź w tym wątku i mnie wylogowuje, z moich wypocin nic nie zostaje.

Też mi się to kilka razy zdarzyło, nie miałem siły pisać jeszcze raz i byłem bardzo zawiedziony :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszę bardzo ważny dla siebie post i jeden z najdłuższych kiedykolwiek, ktoś zamieszcza odpowiedź w tym wątku i mnie wylogowuje, z moich wypocin nic nie zostaje. Wiem, to uwaga bez żadnego działania do podjęcia, możliwe, że po stronie mojego Firefoxa, tak tylko chciałem się podzielić tym, że /cenzura/ mnie trafił i już nie napiszę zapewne tego co miałem napisać, post nie poszedł- zwątpiłem czy jest sens pisać co pisałem, czy ma to jakieś znaczenie dla kogoś i zainteresuje.

Napisz jeszcze raz , jak za trzecim razem nie pojdzie , yebac to .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest być przezornym i kopiować swój tekst ew. wklejać na chwilę do notatnika by się ustrzec przed taką nieprzyjemnością.

Nie zliczę ile razy przez owy mechanizm forum,wywaliło mi jakąś ścianę tekstu (czasem i po 2-3 razy) - kiedyś pisząc dany post 4 raz myślałem że rozniose na strzępy klawiature.

 

Sposób zawarty powyżej jest niestety jedynym sposobem by się ustrzec przed utratą ważnego/długiego posta.

Ja w takiej sprawie...nie wiem czy to dobry dział.

Na jak długo dostaje się ostrzeżenie?

Ja dostałam już dwa albo i trzy miesiące temu. Jak długo jeszcze będzie "wisiało" nade mną?

Na 3 miesiące,ost wygaśnie za 16 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pomaga, wypociny znikają, to straszny ból i rozczarowanie :) bo czasami nie da się tego już drugi raz tak napisać. Ja już od dawna mam nawyk ctrl+c.

 

Kiedyś pisałem PW do pewnej osoby, chyba z godzinę skrobałem, co przy moich obecnych zdolnościach intelektualnych jest nie lada wyzwaniem. Przeszła burza, pyknął piorun, komp zgasł. Myślałem że złamię łokciem biurko w pół. Już nie napisałem tej wiadomości drugi raz, bo było to pisane pod wpływem pewnych silnych emocji, które później wygasły, nie było możliwości tego już tak napisać.

Tak że warto też do notatnika ładować dłuższzy tekst.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×