Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam poważną prośbę, bo już mam dość takiego chamastwa ! Bardzo proszę o usunięcie ostatnich postów jednego gościa z tematu "Benzodiazepiny - moja walka z uzależnieniem i odstawianiem". Koleś wypowiada się zupełnie od czapy, obraża mnie i przy okazji bardzo porządnego człowieka, który wielu osobom pomaga w walce z benzo swoim doświadczeniem, radą i dobrym słowem. Nie napiszę nicka tej osoby, bo szkoda mi klawiatury :pirate: , ale są to dosłownie ostatnie wpisy z najnowszej strony. Z tego co wiem jego wypowiedzi w innych wątkach są równie chamskie. Proszę o potraktowanie sprawy poważnie, bo to jest nie tylko spamowanie, ale jawne obrażanie innych. Moim zdaniem to forum nie jest miejscem na wylewanie osobistych frustracji na innych użytkowników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam prośbę nie banujcie za byle co bo zostałem wyrzucony za post w którym nikogo nie obraziłem i nie zaczepiałem tylko sam odp na zaczepki innych i zwróciłem uwagę jednej osobie że ciągle off topuję i pisze prywatnego bloga który ma mało wspólnego z tematem.Ale oczywiście bana dostałem ja.Tak że teraz proszę nie wywalajcie mnie będę opanowany i od razu dawał ignora jeśli ktoś będzie prowokował.Mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie mojego ponownego przyjęcia do tego zacnego grona.P.S trochę lepiej ze mną od kilku dni :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam prośbę nie banujcie za byle co bo zostałem wyrzucony za post w którym nikogo nie obraziłem i nie zaczepiałem tylko sam odp na zaczepki innych i zwróciłem uwagę jednej osobie że ciągle off topuję i pisze prywatnego bloga który ma mało wspólnego z tematem.Ale oczywiście bana dostałem ja.Tak że teraz proszę nie wywalajcie mnie będę opanowany i od razu dawał ignora jeśli ktoś będzie prowokował.Mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie mojego ponownego przyjęcia do tego zacnego grona.P.S trochę lepiej ze mną od kilku dni :P

 

Uśmiałem się czytając twojego posta. Na ircu też robiłeś syf a potem pisałeś że nic nie zrobiłeś i przepraszałeś. Minęło kilka min, zacząłeś skakać i nawet zwracanie uwagi nic nie dało więc wyłapałeś bana i jest spokój. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jakoś mnie z rana naszło, aby zapytać co następuje:

 

Dlaczego w dziale "Zaburzenia" są podfora m.in. DDA/DDD, PTSD, Zaburzenia odżywiania

a nie ma podforum ChAD?

ChAD wrzucone jest do podforum miszmasz zwane Depresja i z braku laku właściwie zawiera się w jednym temacie, w którym często toczy się kilka dyskusji na raz :pirate:

Trudno później znaleźć odpowiedni "wątek", linkowane artykuły itp. :szukam:

Dlatego zastanawiam się dlaczego tak jest i czy jest szansa na zmianę, czyli wydzielenie odpowiedniego podforum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jakoś mnie z rana naszło, aby zapytać co następuje:

 

Dlaczego w dziale "Zaburzenia" są podfora m.in. DDA/DDD, PTSD, Zaburzenia odżywiania

a nie ma podforum ChAD?

ChAD wrzucone jest do podforum miszmasz zwane Depresja i z braku laku właściwie zawiera się w jednym temacie, w którym często toczy się kilka dyskusji na raz :pirate:

Trudno później znaleźć odpowiedni "wątek", linkowane artykuły itp. :szukam:

Dlatego zastanawiam się dlaczego tak jest i czy jest szansa na zmianę, czyli wydzielenie odpowiedniego podforum?

Dlaczego tak jest - Prawdopodobnie taki był zamysł head admina.

Czy jest szansa na podforum - Pewności nie mam,ale na 99% nie.

Jak można sobie nadać jakiś szalony status na forum ?

Możliwość nadawania rang mają administratorzy,zwykle można je otrzymać (ale nie własne) przez wygraną w konkursach (jeśli zgodzimy się by nadać po konkursie rangi)

Być może są inne sposoby i mniej oficjalne drogi,ale tego to już musisz szukać we własnym zakresie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie je pokazałem w tym pytaniu ale przynajmniej będzie realny powód żeby mnie zbanować skoro wcześniej pod innymi nickami zachowywałem się ok ale zawsze jakaś kurwa się spruję(Jack) że to ja i się kończy kariera na forum.Zresztą co taki admin z nerwicą zrozumie człowieka chorego na Chad :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja Chada szkoda że muszę się logować przez sieć TOR pod ciągle innym IP byście byli ludzmi i odblokowali mi dostęp do forum.Ta przecież w żadne wojny i przepychanki forumowe się wdawał nie będę i nie zamierzam.Pojebało mi się wszystko już chad dopierdala leki odstawione w tej chwili chcę tu zostać i nie chcę.No zablokujcie mi to konto albo przywróccie chociaż dostęp bo mam wiecznego bana.Tak wgl to chciałem was pozdrowić jakiś dobry się dzisiaj zrobiłem.Pis joł ave wszystkim chadowcom.To chyba tyle.

 

-- 23 lis 2014, 22:29 --

 

Tak naprawdę to wiem że tego nie zrobicie w zasadzie to nawet nie wiem po co to piszę ale to znak że jeszcze żyję więc trzymajcie kciuki może się uda mieć reemisje jeszcze w tym życiu.Zebrec marne prowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×