Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak myślisz, co jest Ci potrzebne do szczęścia?


Gość Bukowski

Rekomendowane odpowiedzi

Przede wszystkim zdrowie. To jest podstawa, do tego by osiągnąć szczęście.

 

Ja marzę o tym, by wreszcie poczuć, że moje życie tu, na ziemi, ma jakikolwiek sens. Że nie urodziłam, się tylko po to, aby umrzeć. Marzę o miłości, prawdziwej, gdyż nie mam do niej szczęścia. Nie wiem jak to się dzieje, ale wokół mnie zawsze kręcą się istoty jak to się mówi "spod ciemnej gwiazdy ", z szemranego towarzystwa, narkomani, homoseksualiści, żonaci mężczyźni. A ja chcę normalnego, zwyczajnego faceta, bo sama uważam się za osobę "względnie normalną". Jednak "ci normalni" omijają mnie raczej z daleka, choć wyglądam całkiem przeciętnie, jestem osobą zadbaną, lubię zawsze dobrze wyglądać. A jednak przyciągam tych, którzy są " po drugiej stronie mocy". Oczywiście ja nic do nich nie mam, mogę się z nimi spotykać, chodzić na piwo, zresztą przyjaźnię się z ludźmi homoseksualnymi i jest całkiem ok. Ale rodziny z nimi nie stworzę. A chyba bym chciała. Jeszcze 2 lata temu, moim marzeniem było nie mieć dzieci, ale życie weryfikuje ludzkie poglądy i wydarzenia, które się w naszym życiu dzieją, zmieniają nas trwale, kształtują nas. I ja też się zmieniłam, dziś chciałabym mieć dużą rodzinę. Tak sobie myślę, że po to jestem tu, na tym świecie jako kobieta, żeby móc to w pełni poczuć. Oczywiście, jeśli nie będę mogła mieć dzieci albo mój mąż albo partner, to zawsze pozostaje adopcja. A czemu nie?? Większość ludzi podchodzi do adopcji dość sceptycznie " bo przecież nie wiadomo kim byli rodzice, może to narkomani, a już na pewno alkoholicy..." No i co z tego ja się pytam? Przecież to ode mnie będzie zależeć kim, ten młody człowiek będzie w przyszłości, co z tego, że rodzice pili, czy ćpali. Ważne jest to, jak ja go ukształtuję, ukierunkuję.... tak sobie myślę, że chyba jestem zbyt współczująca, zbyt dobra dla ludzi, nikomu nie potrafię odmówić, może jestem zbyt tolerancyjna, może gdybym nie miała tych wszystkich cech, moje życie dzisiaj wyglądałoby inaczej......trudno powiedzieć :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrowie i brak skutków ubocznych.Takie leki żeby zamiast szkodzić działały i mi pomagały

Chada, Ty jednak mądry chłopak jesteś, bipolarny :P

 

Ja bym jeszcze do tego chciała ...

 

1) Móc tak jak kiedyś jeździć komunikacją publiczną, przynajmniej pociągami, bez lęków

 

2) Móc się spotkać z jakimś fajnym forumowiczem / forumowiczką bez lęków i myślenia o emeto

 

3) Odstawić kiedyś Clona

 

4) Zacząć spać bez leków nasennych :zzz:

 

5) Odnowić prawko i móc olać komunikację zbiorową i podwożenie takiego dziwaka z fanaberiami, jak ja

 

6) Żeby ludzie traktowali mnie poważnie

 

7) Zobaczyć bobra na żywo, w naturalnym środowisku :mrgreen:

 

8 ) Móc pomagać ludziom

 

9) Realizować przesłanie bycia świętym za życia w miarę swoich możliwości

 

10) Żeby mi włosy przestały siwieć :hide: ( ale do tego miałam się nigdy nie przyznać :pirate: )

 

11) Dobrze czuć się sama ze sobą :P

 

12) Mieć więcej siły do nauki i życia ( teraz nie mam w ogóle :bezradny: )

 

13) Żeby Arash zaśpiewał na moim ślubie ( którego pewnie nigdy nie będzie :mrgreen: )

 

14) Osiągnąć w życiu to, o czym marzę :mhm: ( napiszę, jak się spełni :D , o ile to forum będzie jeszcze istniało )

 

15) Żeby odezwał się do mnie koleś z forum, który namieszał mi we łbie :time:

 

16) Nigdy nie pozwolić się gnoić przez nikogo i nie pozwolić gnoić kogoś w mojej obecności

 

17) Nie dać się zmanierować i nie stracić swojej wrażliwości i empatii

 

A najbardziej to bym chciała, żeby na świecie nie istniały wymioty - wtedy byłabym na pewno szczęśliwa :105:

 

Amen - Panie Boże, w Tobie ma nadzieja :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×