Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

białystorczyk, Mieszanie leków psychotropowych z lekami przeciwbólowymi na pewno nie jest korzystne dla Twojego organizmu,który i tak już jest dosyć obciążony chemią,przez to reaguje on

bólem głowy i innymi nieprzyjemnymi symptomami..masz młody organizm..bierz tylko te leki,które naprawdę musisz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się wyłamie i powiem tak : rozbijałem dawki na 2x20 (rano raz...a dokładka popołudniu) i od razu czułem jak wchodziło 2gi raz. Nie wiem dlaczego ale czułem i rano i popołudniu tak jakby lekką przyjemność po czasie ok 40 minut po łyknięciu. Pewnie większość osób w ogólnie tak nie miała ...no ale co człek to inaczej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągnę paro 40 od czerwca, wcześniej na 30. Wczoraj zaliczylam omdlenie na tle nerwicowym, i znow powrót koszmaru, lęki, sraczka, nieprzespana noc. Czy tak może sie dziać mimo brania paro? Co mam robić, bo jestem zalamana

 

Pewnie lek przestał, przestaje działać. Masz dwie możliwości: coś dołożyć lub zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągnę paro 40 od czerwca, wcześniej na 30. Wczoraj zaliczylam omdlenie na tle nerwicowym, i znow powrót koszmaru, lęki, sraczka, nieprzespana noc. Czy tak może sie dziać mimo brania paro? Co mam robić, bo jestem zalamana

 

Pewnie lek przestał, przestaje działać. Masz dwie możliwości: coś dołożyć lub zmienić.

Mysle ze to jednorazowa akcja, nie zmianiaj leku póki co, ja mialem tez rozne jazdy juz

nawet po dlugim czasie na paroksetynie, na nerwice i stany lekowe to jest dobry lek,

lepszego wród ssri nie znajdziesz, takie jest moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk29, czegoś tu nie rozumiem.raz narzekasz na paro innym razem wychwalasz.biorę paro z przerwami od 9 lat i jak biorę jest super,jak nie to jest gorzej

lek jest super,jak by nie był to brałabym coś innego.dlatego kompletnie nie rozumiem tego co piszesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągnę paro 40 od czerwca, wcześniej na 30. Wczoraj zaliczylam omdlenie na tle nerwicowym, i znow powrót koszmaru, lęki, sraczka, nieprzespana noc. Czy tak może sie dziać mimo brania paro? Co mam robić, bo jestem zalamana

 

Pewnie lek przestał, przestaje działać. Masz dwie możliwości: coś dołożyć lub zmienić.

 

Blagam Cie....litosci... "lek przestał działać" geeezas...

 

Najlepiej w siebie ładować tyle żeby nie czuć nic...może benzo dołożyć? :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk29, czegoś tu nie rozumiem.raz narzekasz na paro innym razem wychwalasz.biorę paro z przerwami od 9 lat i jak biorę jest super,jak nie to jest gorzej

lek jest super,jak by nie był to brałabym coś innego.dlatego kompletnie nie rozumiem tego co piszesz

Napisalem ze paro jest dobre na stany lekowe i nerwice, bo niweluje skutecznie stany lekowe i objawy

nerwicowe, napady paniki i takie rózne o to mi chodzilo, czytal dokladnie co pisze, dla mnie paroksetyna

na depresje jest slabym lekiem bo zamula i nic sie po niej nie chce kompletnie, nie potrafie sie praktycznie

usmiechnac na tym leku, ale jesli chodzi o lęk uogólniony i np nerwice to jest to dobry i skuteczny lek,ale

slabo dzialajacy na nastrój!!!, poza tym jak mozna brac antydepresant 9 lat o zgrozo :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk29, 9 lat z przerwami.wolę brać i dobrze się czuć,niż nie brać i wiecznie marudzić.a po za tym o braniu przeze mnie lekarstw nie zamierzam z Tobą dyskutować,lekarzem nie jesteś a i ekspert w działaniu ssri z Ciebie słaby.

 

 

Tojaaa, poczekaj jeszcze trochę na paro,ale jak nic się nie zmieni to czas wziąć coś innego.ale to lekarz decyduje :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk29, 9 lat z przerwami.wolę brać i dobrze się czuć,niż nie brać i wiecznie marudzić.a po za tym o braniu przeze mnie lekarstw nie zamierzam z Tobą dyskutować,lekarzem nie jesteś a i ekspert w działaniu ssri z Ciebie słaby.

 

 

Tojaaa, poczekaj jeszcze trochę na paro,ale jak nic się nie zmieni to czas wziąć coś innego.ale to lekarz decyduje :smile:

Ja tez nie zamierzam z toba dyskutowac, nie jestem lekarzem to rzecza jasna, napisalem tylko jak mi sie wydaje

i przeciez napisalem ze by nie zmieniala leku, na depresje ten lek jest slaby i to jest moje zdanie, nie daje checi

do zycia tylko zamula, masz troche racji lepiej brac lek i jakos zyc niz nie zyc, ale to tez nie jest zadna rewelacja,

te leki powinny doprowadzic do momentu w którym czujesz sie jak kiedys, a nie brac je latami tylko po to zeby

cos brac, przeciez ten lek po tylu latach juz pewnie nie dziala :pirate:

ale moze na ciebie dziala, pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×