Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

jasaw, To normalnie idziesz do pracy na 2 tygodnie ;) . Napisz jutro koniecznie, jak dałaś radę.

Niestety katalog też tylko pooglądam, chociaż marzy mi się remont i przemeblowanie zwłaszcza w łazience...

 

xxdaisyxx, Z czasem powinno byc lepiej, w razie co przychodź na forum pojęczec ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, jęcze jęcze choć tu by w domu nie truć :D, ja sama jestem zła na siebie, a co dopiero inni słuchając moich urojeń i magicznych myśli :?.. A tu chociaż każdy siebie rozumie, nie trzeba się tłumaczyć i brak tekstu "weź się w garść" :lol:.

 

Dziś u mnie w mieście koncert Perfectu, mieszkam na deptaku, szumno gwarno :x.. I tak cały tydzień :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. :D

Kolejny dzień minął, ostatnio zmieniłem dawkę leków i mam różne dziwne objawy. Popijam mleko, bo są dwie butelki w lodówce. Byłem u babcia na Wiadomościach. Babcia nie jest scyfryzowana więc można u niech trochę odetchnąć od techniki.

 

A z filmów to przymierzam się do pierwszego Batmana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam depresję przez pojebanych rodziców, którzy wysyłają mnie za nic do psychiatryka, tylko po to, żeby utrudnić mi życie. Cały czas drą się na mnie i wyzywają, na nic mi nie pozwalają, jako powód podając "bo nie!". Całe życie mnie krzywdzą, gdy byłem młodszy to często mnie bili, do dzisiaj nie wiem za co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×