Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Mam depresję przez pojebanych rodziców, którzy wysyłają mnie za nic do psychiatryka, tylko po to, żeby utrudnić mi życie. Cały czas drą się na mnie i wyzywają, na nic mi nie pozwalają, jako powód podając "bo nie!". Całe życie mnie krzywdzą, gdy byłem młodszy to często mnie bili, do dzisiaj nie wiem za co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, :***, z polecenia lekarza miałam ją zwiększać stopniowo, od pól do dwóch dziennie. Myślałam, że jedna wystarczy, ale niestety :-|.

To fajnie, będziesz mieć zajęcie ;). Ja bym chciała wrócić na siłownie jak stane na nogi :mrgreen:. Ludzie mówią, że mam się zmusić, ale bez sensu póki co najlepiej czuje się w domowym zaciszu :105:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam na długim spacerze po lesie, a wieczorem na rowerku, pierwszy raz od bardzo dawna. Amelia 83 tyle o rowerowaniu pisałaś, że mnie też wzięło. Na razie lightowo, żeby pulsu nie podnieśc za bardzo, ale po długim siedzeniu w domu trzeba do chociaż jako takiej formy wrócic.

Dla zupełnego odprężenia wskoczę do wanny i pooglądam nowy katalog Ikei. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dzisiaj za ciepło. W ogóle te zmiany nie są przyjemne. Szczególnie dla takich ludzi jak ja, czyli mających problem z ciśnieniem...

Jutro mam zaplanowany dzień. Idziemy do młodszego Wnuczka mojego, będziemy po raz pierwszy z Nim sami, bo Synowa musi wyjść na 2 g. Chyba damy radę? Zrobię też obiad Młodym, niech poczują czasem, że jestem jeszcze na chodzie-jako tako ;)

 

-- 07 wrz 2014, 18:18 --

 

kosmostrada, też dzisiaj oglądałam. Ikea ma fajne rzeczy, ale wcale nie takie tanie...

 

-- 07 wrz 2014, 18:19 --

 

amelia83, Karinko, jesteś naprawdę w dobrej formie...super :great:

 

-- 07 wrz 2014, 18:21 --

 

Ferdynand k, a Ciebie humor nie opuszcza...choc czasem temu zaprzeczasz :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×