Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Infinity, tylko że moja praca nie jest męcząca. Siedze sobie 8 godzin i obsługuje raz na jakiś czas klientów. Czyt. jestem sama ze sobą, co nie wpływa też dobrze na moje samopoczucie i myśli :(. Więc z drugiej strony myśle, że może dobrze by było wyjść do ludzi i zająć czymś swoją głowe.. :-|.

 

cyklopka, hej :D, 20stego spotkanie, więc wszystkiego się dowiem jak ta umowa wygląda.. Zdrówko ważniejsze, ale wiadomo szkoda kasy jak się zainwestuje, a później oleje ... :zonk:

 

adel, idź do Medyka :smile: , wysoki poziom i wiele ciekawych kierunków :), ja tam złożyłam podanie. Jednak nie każdy kierunek jest weekendowy :/.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xxdaisyxx, patrz, to możesz się nawet w pracy pouczyć.

 

Ale byłam zmęczona po weekendzie, niby zajęcia organizacyjne, a dużo siedzenia i pisania. Odwykłam od siedzenia na krześle szkolnym. Muszę zacząć nosić podusię, albo poszyć czapraki.

 

[videoyoutube=g2j1VkbRWiE][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, jakie są przedmioty?

Psychologia, Chemia, Chemia, Chemia, Machanie łapkami*, Chemia, Chemia, WF :lol:

 

*uczymy się alfabetu migowego

 

Ciężko mi spamiętać te przedmioty. Farmakognozja to chyba jest o surowcach roślinnych, farmakologia o wszystkich lekach, technologia postaci leków... eee... wszystko chemia i ciul :lol:

 

Jak sobie do soboty nie przypomnę jak się oblicza masę molową, to już mi się nie będzie tak chciało śmiać.

 

A teraz, hmmm, muszę jeszcze spiracić ćwiczenia dla dziewczynki na korepetycje :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Ech dziewczyny, zazdroszczę planów naukowych, też bym się jeszcze pouczyła, gdyby egzaminów nie było. :smile: Nie wiem czego musiałabym się nałykac, aby na egzamin w ogóle wejśc. Ale może to się jeszcze zmieni.

Na razie to do pracy będę musiała wgłębic się w excela, coby jakieś cuda wianki w nim robic.

 

cyklopka, no i wreszcie jakie towarzystwo masz w szkole , fajne babeczki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xxdaisyxx, Do dziś mi się śni, że jeszcze muszę pozdawac jakieś egzaminy na studiach. Sprawdzam rano swój dyplom, czy aby na pewno to tylko koszmary. :D

 

Ferdynand k, chemia jest zarąbista, niedawno przypominałam sobie co nieco , bo mój syn zakręcił się w wiązaniach i musiałam mu wytłumaczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, ja biorę przeciwlękowe to o egzaminach nie myślę. Albo myślę, że od paru lat 100% zdawalność w tej szkole :shock: "Dziewczynki" takie normalne, większość to to robi jako drugi kierunek, ale zarozumiałe nie są (tak jak te, co na rozmowie kwalifikacyjnej spotkałam). Będzie dużo czasu, żeby się poznać. No tylko mi okna ciągle otwierają. Od 8:00 do 16:00 otwórz, zamknij, otwórz, zamknij, otwórz :roll:

 

Ferdynand k, udzielisz mi korepetycji z moli, jak nie znajdę mojego ulubionego podręcznika :great:

 

-- 08 wrz 2014, 11:07 --

 

xxdaisyxx, kosmostrada, też mi się śni matura i w ogóle. A najstraszniejsze sny, to że jestem na studiach i dowiaduję się, że był jakiś przedmiot, na który w ogóle nie chodziłam, bo nie wiedziałam, że jest w programie :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×