Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór wszystkim!

 

No i masz, rozpadało się na maksa, nic tylko dobra herbatka i dobra książka (lub dobry film).

 

jasaw - Znam ten ból kochana, ze względu na zwyrodnienia barków i kręgosłupa w zasadzie nie powinnam nic w domu robic ( jak mi to lekarz powiedział, to nie wiedziałam, czy śmiac się, czy płakac.) W związku z tym prasuję już tylko rzeczy, które naprawdę tego wymagają. Dawno już zapomniałam, jak to jest miec np.wyprasowaną pościel. Co do ciuchów - moda jest dziś łaskawa dla pogniecionych. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, a co do tatuaży to wyglądają to wyglądają jak się jest młody a później dupowato.

No to muszę być jak najdłużej młody, bo mam zamiar zrobić co najmniej 7 tatuaży. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, siedem to masakra, a też czasami wpada się w uzależnienie że się robi tatuaże i robi i nigdy ich dość chba że ciała zabraknie na nie.

Coś mi się wydaje że i ja wpadnę w uzależnienie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, wiem, wiem moja droga...też ograniczam ilość rzeczy do prasowania, ale niektóre trzeba, choćby Męża, który wychodzi częściiej niż ja, załatwia wszystko poza domem/prawie/, musi więc wyglądac jakoś :roll:

 

-- 31 sie 2014, 17:09 --

 

Mam podobne schorzenia-barki, ramiona, szyja, itd...czasem bolą strasznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- jasaw No niestety koszule trzeba wyprasowac...

Idę w październiku na rehabilitację (pół roku czekania), ale wiele się nie spodziewam... Lekarka, która mi robiła usg barków, powiedziała, że nic to nie pomoże. Ale liczę chociaż na czasową ulgę. Byłam prywatnie u ortopedy sportowego i są jakieś możliwości rozpuszczania, rozbijania tych zwyrodnień w barkach, ale to niestety nie na NFZ. A ból czasami taki, że łzy stają w oczach, nie da się funkcjonowac, spac, zresztą wiesz...

Smutne dla mnie też, że nie pogram z moim synem w siatkówkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, amelia83, jasaw, JERZY1962, cyklopka :papa::papa: :***********

 

Witajcie.

Ja dzis bylam z e znajomymi na Targach Sniadaniowych ( to moje drugie targi tego lata)Alez tam bylo pysznosci :105: jadlam smakowite weganskie lody czekoladowe z chilli. :mrgreen:

 

Pozniej jeszcze wstapilam na herbatke do kolegi i wrocilam do domku.

Teraz filmik ogladalam i szykuje sie jeszcze na maly spacer.

 

Zaczelam robic bizuterie z kaboszonami i moje pierwsze prace sa ze znakami zodiakow ale takimi malowanymi jak dawne obrazy:)

 

I tyle :P

 

Zlapalam sie na tym ze forum juz mi nie brakuje ....

 

 

Milego po poludnia Wszystkim :papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×