Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

variable, Makabra, humorki Wam dopisują :roll:

 

 

Mija dzień za dniem. Raz jest lepiej, raz gorzej...

Doszukuję się zadowolenia w codzienności...

Nie poddaję się. Byłam na krótkim spacerze, chociaż mam ból barku znowu i nie czuję się najlepiej, bo to ból promieniujący.

Nie mogę już stosować żadnych smarowideł, bo chyba uszkodziłam sobie skórę-po wszystkim dosłownie mam swędzenie, pieczenie i zaczerwienienie. Spróbuję relaksacją zadziałać, a jesli nie pomoże, pozostaje masaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, u mnie dzien jak codzien.. od rana kombinacja zeby wyjsc z domu i wyciagnelam meza na starowke i do rodziny... moja cora zrobila mi przykrosc bo ja przez 3 lata tak sie dla niej poswiecam a oba dzisiaj taka brewerie zrobila zebym z nimi nie wracala do domu po prostu histeria ze az maz mnie zostawil i sam z nua pojechal i wrocil jak jej przeszlo... poczulam sie taka niepotrzebna juz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, bylo ale co poradzic... za mala jest wiec nie rozumie jeszcze.... od poniedzialku zaczynamy do przedszkola ja prowadzac i do pracy zechce... nie moze moje zycie krecic sie tylko wokol dziecka bo ona bedzie mnie potrzebowala coraz mniej...

 

-- 30 sie 2014, 22:56 --

 

cos mi glowa ciazy... chyba sprobuje zasnac... spijcie dobrze kochani... dobranoc:*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chocovanilla, przepraszam Cię, ale matka nie może myśleć, że poświęca się dla dziecka, bo przecież to nasz obowiązek...który nie niesie ze sobą samych przyjemności, niestety. Nie bierz sobie tego do serca...dziecko też człowiek, humory ma ;)

A dzieci niestety, przykrości robią, nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Ile lat ma Twoje dziecko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałam grafikę odnośnie atopowego zapalenia skóry. Chyba to mam, a nie reakcja na lamo z tegretolem. Świąt niesamowity do tego czerwone plamy. Mam bardzo w niewielkim stopniu bo te plamy są tylko pomiędzy palcami. Alergiczką jestem. mam uczulenie na sierść zwierząt i trawy czego u mnie pełno, no i coś tam jeszcze z czym nie mam tak kontaktu. Byłoby to do zniesienia gdyby tak nie swędziało. Trzeba iść do dermatologa choć okropnie mi się chce teraz łazić po lekarzach :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×