Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

jasaw, ja też muszę się przełamać z tą biblioteką. Wprawdzie teraz czytam ciekawą książkę "Wiedeń Hitlera" i mam kilka na półkach, ale nie ma to jak pójście do biblioteki, gdzie wybór jest ogromny. Jutro planuję spacer i skoszenie trawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ramanujan, też mam sporo nieprzeczytanych książek, ale uwielbiam klimat, zapach, biblioteki i tę ilość do wyboru... :D

Te plany są ważne...

Ja już przeżywam jutrzejszą wizytyę u endokrynologa. Mam uczulenie na lekarzy, przychodnie. Tym bardziej będzie to stresujące, że nie byłam na wyznaczonej wizycie z powodu upałów, więc nie wiem, czy zechce mnie przyjąć. Muszę uprzejmie poprosić... ;)

 

-- 18 sie 2014, 23:48 --

 

Ramanujan, naprawdę dobrej Ci życzę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po drodze wstąpiłam na pocztę nadać paczuszki i była miła pani na poczcie. Miła. Na poczcie. W Polsce. :shock:

 

Mnie już znają u mnie na poczcie, bo dużo wysyłam i zawsze są miłe :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po drodze wstąpiłam na pocztę nadać paczuszki i była miła pani na poczcie. Miła. Na poczcie. W Polsce. :shock:

 

:lol:

 

Na co Ci przepisała ketrel? nasennie?

 

Ja wróciłam z terapii. Lekki smutek mnie ogarnia, ale to przez pogodę bo jakoś jesiennie. Zawsze mam spadek nastroju pod koniec sierpnia. Jak się zacznie szkoła, a wcześniej grzyby i łażenie po lesie, to nastrój powinien się poprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim!

Cyklopka -No to pasemka się sprawdziły, bo śmigałaś dziś po mieście, a na czapkę jeszcze za ciepło. :D

Widzę, że masz równe zdziwienie jak ja, na to że pracownik państwowy jest miły. Ja w szpitalu pierwszego dnia myślałam, że mnie z jakąś celebrytką pomylili, bo mi się nie zgadzało podejście, że jak można byc takim miłym dla pacjenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, nie, w porównaniu do neuroleptyków typu olzapina to jest nic. Mam częste wahania wagi i najgorzej tyłam po olzapinie, lerivonie i klozapolu, reszta leków to znikome przybieranie niezauważalne.

 

-- 19 sie 2014, 15:23 --

 

Sporo osób z tego co czytałam na mircie tyje, więc:/ marzę że po odstawieniu schudnę bez większego wysiłku upragnione 3-5 kg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity - ja za to przeraźliwie schudłam przy lekach, to był min. powód odstawienia citabaxu, bo nie tylko nie miałam apetytu, to jeszcze nie mogłam jeśc, bo po każdym kęsie zbierało mi się na wymiot. Teraz już jem normalnie ( oprócz poranka), ale mam teraz taką turbo przemianę materii, że nic nie przybieram :cry:

A u ciebie jak z jedzeniem, jesz normalnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, jem normalnie. Mam mały żołądeczek za to ciągle coś poskubuje, 4 posiłki zjadam codziennie. Mam szczęście że ostatnio odrzuciło mnie od słodyczy i nie pije słodkich napojów oraz od lat sporadycznie używam smarowidła do chleba. Chciałabym jeszcze kilka zmian wprowadzić jednak najważniejszą zmianą by było zwiększenie wysiłku fizycznego, a to oprócz spacerów które lubię, jest najtrudniejsze bo ćwiczyć by wyrobić mięśnie nie znoszę.

 

-- 19 sie 2014, 15:36 --

 

Mam dobre geny, również. U mnie wszyscy są szczupli. Do tego jestem dosyć ruchliwa, ciągle się kręcę po domu, wiercę, drapię. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×