Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Polak ze swoją skromną emeryturą mógłby pokusić się o spędzenie reszty życia w: Czarnogórze, Brazylii, na Malediwach, w Panamie, na Filipinach, w Tajlandii czy na Sri Lance.

 

We wszystkich tych krajach średnie miesięczne koszty utrzymania nie przekraczają siły nabywczej jaką dysponuje polski emeryt. Na Sri Lance, na Filipinach, czy w Tajlandii koszty utrzymania są nawet kilkakrotnie niższe niż u nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, LATEK1962, nie ale chodzi mi po głowie myśl aby sprzedać mieszkanie , i wyjechać za 1 tyś zł można się utrzymać miesiąc tam lub np w Indiach, jest ciepło , zmiana miejsca z depresyjnej Polski :) i 20 na lat życia masz :)

 

-- 18 sie 2014, 18:57 --

 

jak wygra pis trzeba będzie uciekać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, no nie da się na kilka miesięcy bo jesteś tutaj ograniczony pracą i obowiązkami , ale słuszałem już o takich pomysłach ludzi sprzedają to co maja biorą oszczędności i zwijają się :) , a co robią Niemcy, Farancuzi, i Belgowie kraje zachodnio- europejskie oni tam maja wysokie emerytury u nas to nie wiem czy za 30 lat ja ją dostanę , biorą emeryturę i zwijają się żyć tam dożyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię późną jesień, zwłaszcza jak się zaplącze jakiś pogodny dzień.

 

W lecie to ja sobie nie mogę miejsca znaleźć...

 

Co ja mam na głowie? :shock: Oj, chyba fotki nie będzie...

 

Idę robić muffiny miodowo-gryczane. Może psychiatrze jutro zaniosę, jak będzie grzeczna :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyklopka -ale opowiadaj co masz na głowie, ciekawa jestem co ci wyszło.

 

Nerwosol-men - Z tymi wyjazdami to nie takie proste, bo wiele ludzi jednak z czasem tęskni, za ludźmi, za miejscami, za kuchnią, itd.

 

Mirunia - Jak śnieg napada i jest lekki mrozik, słońce, to też nie jest tak źle. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwosol-men, ale to nie jest tak, że każdy dzień w lecie jest korzystny, a jesienią nie :roll: Jakieś stereotypy. Jeszcze nam będą mówić, kiedy mamy depresję, a kiedy nie. #summertimesadness

 

kosmostrada, miało być duże pasmo białych z przodu, reszta jest brązowa. Całkowicie odbarwiły się tylko przy głowie, a na długości pigment z brązowej nie odpuścił i są mocno rude, ale srebrną płukanką udało się przesunąć linię frontu. Jakoś to skoryguję w ten czy inny sposób. Ważne, że nikt na mnie nie krzyczy, że coś głupiego zrobiłam, to od razu inne nastawienie :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×