Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia, też kiedyś lekarz mi kazał brać glucardiamid z kofeiną, ale na tym zbankrutować szło jakbym miała brać tak jak jest na ulotce. Pomaga Ci on w ogóle? Mi nic nie dawał, także odstawiłam go jeszcze szybciej niż zaczęłam brać :mrgreen:

 

A u mnie ogólnie słabo. Zamknęłam się w domu, nigdzie praktycznie nie wychodzę, tylko tyle co do sklepu ewentualnie. Jeden wielki lęk i wycofanie. Zauważyłam, że z myśleniem wróciłam na "stare śmieci", co na pewno dobrze nie wróży. Poza tym mam przerwę w terapii (jeszcze 3 tygodnie) i jest to pierwsza przerwa, którą tak fatalnie znoszę, a w terapii jestem 1,5 roku :-|

Dodatkowo problemy z bezsennością doszły. Czekam na wizytę u lekarki, z która współpracuje moja T., ale to też jeszcze 2 tygodnie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tańszy i całkiem niezły, ja go tylko biorę w momentach spadku ciśn. tak 1-2x dz. i to nie codziennie. A glucardiamid jest faktycznie drogi, dobrze, że go nie było :mrgreen:

Aktualnie to nie wiem nawet czy glucardiamid nie jest wycofany całkowicie, bo coś mi się o uszy obiło. A ja kupowałam już ileś lat temu ;)

Z tym, że miałam/mam hipotonię ortostatyczną (ciś. 80/40mmHg 30 min po wypiciu kawy- takie rzeczy tylko u mnie 8) ) i dlatego miałam go brać, później przerobiłam jeszcze Coffecorn mite, Gutron, ale niestety, jak leków na nadciśnienie jest cała masa, tak na niedociśnienie bieda z nędzą i aktualnie już nic na to nie biorę.

 

A jak Ty Kochana dajesz sobie teraz radę z tą bezsennością, czym się wspomagasz? Każda noc jest niespana?

2 tyg. to jeszcze długo musisz czekać i się męczyć. A w ciągu dnia też nie możesz się zdrzemnąć?

No słabo daję radę, niestety. T. kazała mi kupić sobie Szafaceum i brać dopóki nie pójdę do lekarki, ale jak nastrój mam w ciągu dnia na nim stabilniejszy (przynajmniej tak mi się wydaje) to na problemy ze snem nie działa w ogóle. Ale mam już inny pomysł jak temu zaradzić, jak dzisiejsza noc też będzie kiepska to jutro kupie Aviomarin - w końcu działa też usypiająco w przeciwieństwie do Lokomotivu np 8) zobaczymy czy coś zdziała ;)

Dzisiaj położyłam się w ciągu dnia i niby pospałam z 2 godzinki, ale to był płytki sen i byle szmer mnie budził, także niewiele pomogło :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się dzisiaj coś w nocy i rano budziłam.

 

Najlepszy środek nasenny jaki znam to taki antyalergik starej generacji, który jest w apapie noc. Niestety nie można go dostać bez apapu.

 

W ogóle, kto dzisiaj wychodząc z domu natknął się na prezydenta, a potem miał wypadek autobusowy?

Jak tu być normalnym :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, literka 'r' mi w nazwie uciekła i nawet nie zauważyłam, dlatego Ci nie znalazło ;)

nie, nie jest to lek typowo na sen.

 

tu podaje link do strony o tym leku: http://szafraceum.pl/ ;)

 

ogólnie ja tam w takie suplementy diety średnio wierzę, chociaż w tym leku głównym składnikiem jest szafran, który ma działanie antydepresyjne (jest to udowodnione naukowo), ale ile rzeczywiście tego szafranu w nim jest to nie wiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nienormalna jestem od zawsze, nie poradze sobie w zyciu, nienawidze siebie, nie moge juz siebie zniesc, nie wytzrymam ze sobą :hide::hide::hide::hide::why::why:

 

-- 06 sie 2014, 17:48 --

 

cyklopka, Twoj bym chciala :why::why:

 

dlaczego mi sie nie udalo wtedy, od dawna nie powinno mnie byc na swiecie, zajmuje miejsce a na moim miejscu mogłby zamieszkac ktoś fajny

 

-- 06 sie 2014, 17:49 --

 

nigdy nie potrafiłam utrzymac zadnej przyjazni nawet znajomosci, ludzie sie do mnie odzywaja kiedy nie maja nic lepszego do roboty albo cos chca :why::why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dobre to było. Idziemy na przystanek, a tam policja na sygnale, ochroniarze byki w oplu, potem brygada antyterrorystyczna w dżipie w ciężkiej zbroi, potem jakieś czarne karawany, karetka, se myślimy, cożesz to, prezydent przyjechał? A tu prezydent :brawo:

Widać mamy reprezentacyjny róg ulicy :great:

 

-- 06 sie 2014, 18:11 --

 

Ferdynand k, panie Ferdku, rząd zasadniczo można j**ać dla dobra kraju. Ale prezydent nie rządzi, tylko nas reprezentuje, tak więc z szacunku do samych siebie nie obrzucajmy pomidorami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdynand k, no najprawdziwszy. Bym powiedziała, że go widziałam, jak was teraz, tyle że was nie widzę.

 

No napisze człowiek na forum dla wariatów, że widział Komorowskiego Bronisława u siebie pod domem i żodyn nie wierzy :lol::lol::lol:

 

I wypadek autobusowy dzisiaj miałam :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×