Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Hania33, ja dziś wstałam z taką gulą w gardle, że myślałam, że się poryczę, że to cholerstwo nie odpuszcza, gdy myślałam, że leki wreszcie zaczynają działac. Do sklepu nie wyszłam. Boże, daj nam cierpliwośc, aby się nie poddawac.

Mam wrażenie, że aura nam nie sprzyja. Te wahania ciśnienia, upały...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amelia83 - tępy wzrok, głupia mina - kochana nie jest mi to obce. Na całe szczęście, najczęściej tylko tak nam się wydaje, że mamy.

mirunia - zmobilizowałaś mnie, idę sobie kupic pieczywo, bo ile w końcu można zjeśc bananów... No to głęboki oddech, w końcu mam do sklepu kilka kroków...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie zaraz herbatę zrobię. Coś naturalnego, nie jakieś krzemowe płytki. Czytam o tych komputerach i niekiedy mam dość tego skomplikowania, zawodności i ilości problemów, które to powoduje. Nigdy żadne rozwiązanie nie jest stosowane długo, tylko zaraz się wymyśla nowe i niby lepsze. No i teraz się połap i bądź na bieżąco. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrocilam , ledwo zyje , myslalam ze tam zemdleje :shock::shock: lęki mnie lapaly , pobudzenie jakies i nerwy takie ze az mi rece wykrzywialo. Jednak przezylam , i dalam rade.

amelia83Wszystkiego najlepszego z okazji imienin :**********

 

 

Biodro mnie znow bardziej boli. na dworze w cieniu 34.

 

I tyle.

 

:?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×