Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, wiesz ja tam nie ide na zajecia tylko pracuje jako modelka makijazowa wiec siedze na samym srodku sali i mnie dziewczyna maluje a dla mnie najgorsze to siedziec w bezruchu i zeby sie na mnie iles osob patrzylo . Nie moge wtedy wstac kiedy chce , musze czekac.

cyklopka ano adekwatny ten obrazek:)

 

mirunia Kochana a jak teraz samopoczucie?

Co tam dobrego gotowalas ?

Ja sie bojam ze nie dam rady chociaz wiem ze dam ale to silniejsze ode mnie . Po akzdy wiekszym stresie mam takie natretne mysli lękowe.

 

amelia83jak dzis sie czujesz Slonce?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tez rano nie chce sie jesc, ale zjadam cos kawalek chrupkiego pieczywa albo banan zeby nie brac lekow na pusty zoladek i kawa i papierosy obowiazkowo,

tak to wyglądało jak dobrze sie czułam

 

jeśli pamiętam to nikotyna obniżała stężenie leków

lamo chyba

do tego od palenia i stresu to rak murowany

bupropion dobry by załatwić nałóg

 

na co łykasz olanze? na chad?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, noo tak jakbyale mam co chwila takie zawieszki...ze usiade i patrze tępo i rozmyślam

 

moja siostra zaczyna miesięczny prawie urlop i mówi 'bedziemy sobie gdzies wyjezdzac' nie mam na to ochoty, na nic nie mam ochoty,

ta moja siostra jak wyszłam ze szpitala psychiatryka ,miałam wtedy 18lat, gadała mi co chwila "po co cie wypuscili jestes pojebana, takich wariatow nie powinni wypuszcac wracaj tam spowrotem, tylko tam sie odnajdziesz' cos w ten desen :cry: a teraz udaje przyjaciółkę

 

-- 01 sie 2014, 15:13 --

 

Ferdynand k, nie wiem na co...na zaburzenia zwiazane ze schizofrenia obecna lekarka leczy mnie w kierunku chad bardziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, ludzie czasami mówią różne rzeczy w emocjach. Niekoniecznie celowo i z premedytacją chcąc kogoś zranić, ale jest to ich sposób radzenia sobie z tym czego się boją, czego nie rozumieją i w czym się gubią.

Myślę, że nie ma co rozpamiętywać słów rzuconych X lat temu, tylko przemóc się i spróbować gdzieś wyjechać z nią, pojedziesz raz - jak będzie źle, to za drugim razem grzecznie podziękujesz za propozycje ;)

a zamykanie się w domu nie jest rozwiązaniem zbyt dobrym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, ludzie czasami mówią różne rzeczy w emocjach. Niekoniecznie celowo i z premedytacją chcąc kogoś zranić, ale jest to ich sposób radzenia sobie z tym czego się boją, czego nie rozumieją i w czym się gubią.

Myślę, że nie ma co rozpamiętywać słów rzuconych X lat temu, tylko przemóc się i spróbować gdzieś wyjechać z nią, pojedziesz raz - jak będzie źle, to za drugim razem grzecznie podziękujesz za propozycje ;)

a zamykanie się w domu nie jest rozwiązaniem zbyt dobrym.

 

ona nie powiedziała tego tylko raz...słyszałam to często, dzis pojechałysmy do bratowej n ogródek i było okej, tak troche inaczej ale niezle :)

w takich chwilach same najgorszechwile' siedzą mi w głowie :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Essssshhh dostalam takich nerwow ze nie wiem , az mi ciarki przechodza po plecach, koelzanka mi pwoedziala ze wyszlam na zdjeciu jak zezowata i ja wszytskie zdjecia przegladalam i sie dopatrywalam zeza na kazdym :why::why::why::why::why::why::why: i teraz to juz u kazdego na zdjeciu widze zeza . Nosz jakies natrectwo mnie zlapalo??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdynand k, 10 lat byłam leczona i po 2 pobytach w psychaitryku i 4 terpiach dziennych

na zaburzenie schizoafektywne, typ depresyjny

od jakiegoś casu na Chad, choc obecna doktor nie lubi zbyt pochopnie zmieniać diagnozy pacjentom

 

a TY jaką masz? ;)

 

kurcze, mam wyrzuty, że ja tak o sobie a o Was sie nie pytam jak sie czujecie i co słychć... :roll::oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×