Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

No też właśnie , większość facetów niestety nie robi nic w tym kierunku aby ,swój status prawiczka na boga sexu zmienić . Przykre jest to , że większość fajnych facetów się marnuje , a niewiele trzeba , wystarczy podejść i zagadać , kobiety nie gryzą , a jeśli nawet popatrzy na Was jaki na kompletnych kretynów to olejcie to , ich strata .

 

 

Dlatego Tomuś dzióbku :tel2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ponawiam pytanie. Co ja konkretnie mogę zrobić, żeby znaleźć dziewczynę? Nic konkretnego mi nie przychodzi do głowy. No, może oprócz operacji plastycznej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, najwyraźniej wystarczy zagadać do kupmitrumny, pająka, Aranjani - takie są chętne na rozwiązywanie problemów prawictwa i takie złote rady mają ;)

No ja właśnie czekam że może któraś coś poradzi. Z tym że problem prawictwa mnie nie dotyczy, a problem braku dziewczyny. Ale widzę że mój przypadek jest tak beznadziejny, że na niego już nie ma żadnej rady.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, najwyraźniej wystarczy zagadać do kupmitrumny, pająka, Aranjani - takie są chętne na rozwiązywanie problemów prawictwa i takie złote rady mają ;)

 

ja juz kurfa tyle razy udzielałam sie w tym wątku, że juz mi sie nie chce :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy iść do jakiegoś pubu , na koncert czy gdzieś , żeby poznać kobietę i do niej zagadać .

Coś takiego to myślę że i ja bym potrafił. O ile mnie nie pogonią z taką mordą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, najwyraźniej wystarczy zagadać do kupmitrumny, pająka, Aranjani - takie są chętne na rozwiązywanie problemów prawictwa i takie złote rady mają ;)

 

ja juz kurfa tyle razy udzielałam sie w tym wątku, że juz mi sie nie chce :lol:

Mam dokładnie to samo. Musiałabym spotkac się z Wami sieroty face to face i opierdolić co chrzanicie na starcie.

Niektórzy z Was moga być już faktycznie tak zaburzeni, że tylko elektrowstrząsy wchodzą w grę ale u niektórych potencjał jest na pewno i nie będę przez grzecznośc wymieniać tycg ciołków -_-

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie czekam że może któraś coś poradzi. Z tym że problem prawictwa mnie nie dotyczy, a problem braku dziewczyny.

Cóż, twierdzą że jedyne czego potrzeba to działanie - więc nie czekaj, tylko pisz pw, najlepiej do tych które narzekają na samotność; będzie można doświadczalnie obalić to twierdzenie, ewentualnie dowieść jego prawdziwości ;)

 

Co ja moge zrobić przez internety ? wystarczy iść do jakiegoś pubu , na koncert czy gdzieś , żeby poznać kobietę i do niej zagadać .

LOL a tu wystarczy wysłać pw z zapytaniem o adres :twisted:

 

ja juz kurfa tyle razy udzielałam sie w tym wątku, że juz mi sie nie chce :lol:

Dobre rady dawać każdy może, ja mówię o działaniu :twisted: Ty zdaje się chyba zajęta jesteś, to powiedzmy ze możesz się samowykluczyć z kręgu potencjalnych pomocniczek, ale sedno pozostaje - przepraszam, ale ja mogę w podobnym tonie powiedzieć "ja już tu tyle pierdolenia przeczytałem że kurfa ręce opadają" :D Te rady, "wystarczy działać", "wystarczy pójść na koncert"... Drogie kobiety, to jak mówić nerwicowcowi że "nie ma się czego bać" albo komuś z depresją że "będzie lepiej". Jedyną sensowną poradę jaką wyłowiłem było proponowanie panom pójście na dziwki - i to jest jakiś konkret chociaż. A te gadanie o tym jak to wystarczy tylko chcieć to przepraszam, nadaje się na hasło na wycieraczkę :D Fakt jest taki że jeśli ktoś z jakiegoś powodu jest prawikiem to jest to powód naprawdę poważny ponieważ jak już pisałem - seks to jedna z niewielu rzeczy które można mieć za darmo, w dodatku, jak twierdzicie, całkiem łatwo. Więc jest tak łatwo, to najwyraźniej tym którym się nie udało jest jednak bardzo trudno - logiczne, nie? No a jak już mówicie że to takie proste, to postuluję - pójdźcie krok dalej, pomóżcie bliźniemu ;) Pisać PW do wszystkich którzy się tutaj wyjękiwali, zdobywać adresy, urządzić antyprawickie tournee po Polsce ;)

 

Mam dokładnie to samo. Musiałabym spotkac się z Wami sieroty face to face i opierdolić co chrzanicie na starcie.

A musisz od razu opierdalać, krzyczeć i jeszcze bardziej stresować? Nie lepiej spotkać się face to dick zamiast face to face? ;) Tak jak z ćpunem się nie cacka, zabiera mu się dragi, zamiast pierdolić o tym żeby rzucił, tak może zamiast opierdalać lepiej byłoby gościa wyruchać porządnie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gówno, nie koncert i wyjście do pubu...tu trza wyjść z kimś takim kto wie jak to działa np.ja, źeby ofierze losu pokazać iż nikt jej nie zje i ...że ubiór + higiena osobista są kurfa ważne. Jestem na tyle szczera i pierdolnięta, że nie będę głaskać po rączcę tylko od razu do rzeczy wywale co delikwent ma zlebane i czy da się z tym coś zrobić.

Ja pieOLE...zostanę starą panna z takimi facetami jak dziś 0_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ...że ubiór + higiena osobista są kurfa ważne

No patrzcie, jednak coś więcej niż "trzeba działać"; trzeba działać i mieć do tego jakieś warunki, u ciebie - jak widać - dobre ciuchy i czyste pachy. To już coś więcej niż samo "trzeba działać" ;) Można logicznie wywieść że żeby były dobry ubiór i higiena osobista, to są potrzebne na to fundusze, jak potrzebne są fundusze, to potrzebna jest praca. Więc - bach - pierwszy warunek oprócz "wystarczy zagadać" - trzeba mieć pracę. A o to w dzisiejszych czasach niektórym wcale nie tak łatwo.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od razu do rzeczy wywale co delikwent ma zlebane i czy da się z tym coś zrobić.

Co ja mam zjebane i czy da się coś z tym zrobić?

Skąd mam wiedzieć...nie znam Cię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od razu do rzeczy wywale co delikwent ma zlebane i czy da się z tym coś zrobić.

Co ja mam zjebane i czy da się coś z tym zrobić?

Skąd mam wiedzieć...nie znam Cię.

No tak, niestety. :roll:

 

-- 24 lip 2014, 17:01 --

 

Jak ktos się chce ze mną spotkac , żeby pogadać itp , to zapraszam do łodzi na piotrkowską , stawia mi piwo :D

Ja bym wpadł, ale na piechotę nie dam rady dojść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ...że ubiór + higiena osobista są kurfa ważne

No patrzcie, jednak coś więcej niż "trzeba działać"; trzeba działać i mieć do tego jakieś warunki, u ciebie - jak widać - dobre ciuchy i czyste pachy. To już coś więcej niż samo "trzeba działać" ;)

Dobre ciuchu to nie MARKOWE ciuchy ale czyste, zadbane,wyprasowane, podkreślający zalety - NIE WADY. Ot, żeby nie wyglądać jak lump or ubierany 30latek przez mamusię -_-

Prawda jest taka...kobieta zawsze wybierze faceta zaradnego, optymistę, z jakim hobby. Zresztą faceci to samo...nikt nie chcę wiązać się z mimozą.

Wierzcie mi, napatrzyłam się ta takowe zjawiska i przystojniak mimoza po nadzianych rodzicach, przegrał z przeciętnym ale zadbanym, wesołym zaradnym i opiekuńczym chłopakiem. Także ruszcie dupy "dziewiczki" i do pracy!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre ciuchu to nie MARKOWE ciuchy ale czyste, zadbane,wyprasowane, podkreślający zalety - NIE WADY. Ot, żeby nie wyglądać jak lump or ubierany 30latek przez mamusię -_-

Czyli chodzi o coś jeszcze więcej niż pieniądze - o znajomość tego co ktoś, choćby ty, uznaje za wyglądanie jak lump. A to prowadzi do gorszego wniosku - że jednak ocenia się książkę po okładce; a tyle tu czytałem że liczy się wnętrze, nie wygląd :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ...że ubiór + higiena osobista są kurfa ważne

No patrzcie, jednak coś więcej niż "trzeba działać"; trzeba działać i mieć do tego jakieś warunki, u ciebie - jak widać - dobre ciuchy i czyste pachy. To już coś więcej niż samo "trzeba działać" ;)

Dobre ciuchu to nie MARKOWE ciuchy ale czyste, zadbane,wyprasowane, podkreślający zalety - NIE WADY. Ot, żeby nie wyglądać jak lump or ubierany 30latek przez mamusię -_-

 

:great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×