Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam bardzo wstydliwy problem - podniecenie


magda.mma

Rekomendowane odpowiedzi

nie słyszałam jeszcze o podobnym przypadku
Kiedyś przeczytałam w jakiejś gazecie list dziewczyny (w dziale z pytaniami do psychologa) która pisała, że gdy wyzywająco się ubrała, podniecały ją spojrzenia facetów. Pytała, czy to normalne. Niestety nie pamiętam, jaka była odpowiedź pani psycholog, bo czytałam to dawno, dawno temu. :smile: W każdym razie nie jesteś pierwsza z podobnym "problemem". ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie chcesz to nie trafisz na pedo czy zoofilie trzeba by sie wysilic

Kaja dobrze pisze.

 

Wiem, że nie trafię, tym bardziej że nie szukam. Akurat to tylko przykłady, w dodatku obrzydliwe, ale i takie lęki się w mojej głowie klują.

Niemniej chodziło mi o to czy nasze myśli i związane z nimi reakcje naszego ciała robią z nas taką czy inną osobę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja się w sumie podłączę z pytaniem. Czy jeśli coś nas podnieca to zawsze świadczy o jakichś skłonnościach?? Przykład: widok kopulujących zwierząt, pary osób jednej płci lub scena gwałtu - czy to świadczy o zoofilii, homoseksualiźmie lub o tym, że ktoś jest gwałcicielem??

 

edit: tak sobie przemyślałam co napisałam i to chyba nie jest normalne...

To staraj sie nie oglądać takich widoków ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos jest zoofilem, homoseksualistą czy też np. jakimś fetyszystą - zależnie od sytuacji jaka wywołała w nim pobudzenie seksualne?

nie... no chyba ze wylacznie jeden rodzaj bodzcow seksualnych go podnieca. Ja np latem jestem bardziej pobudzona jak wygrzeje sie na sloncu a przeciez to nie znaczy ze jestem solarofilem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja się w sumie podłączę z pytaniem. Czy jeśli coś nas podnieca to zawsze świadczy o jakichś skłonnościach?? Przykład: widok kopulujących zwierząt, pary osób jednej płci lub scena gwałtu - czy to świadczy o zoofilii, homoseksualiźmie lub o tym, że ktoś jest gwałcicielem??

 

edit: tak sobie przemyślałam co napisałam i to chyba nie jest normalne...

To staraj sie nie oglądać takich widoków ;)

 

Staram się, ale jak oglądam program przyrodniczy czy jakiś dramatyczny film to trudno co chwila wychodzić z pokoju :D

Ale dzięki za radę :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przez tyle lat byl to dla mnie ogromny problem, wciąz jest ale mi ulżyło. Zdarza mi się to od czasu to czasu ale bywa. No i strasznie sie tego wstydziłam, ze z powodu jakiegoś poczucia własnej atrakcyjności może proby dowartosciowania sie odczuwam podniecenie. Tyle lat analizowałam czemu tak sie dzieje i ciagle szukałam przyczyny. Teraz sama nie wiem co o tym myśleć bo jednak cieżko mi uznać że to normalne ale też po tym co przeczytałąm nie czuję się już taka ... no - nienormalna....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przez tyle lat byl to dla mnie ogromny problem, wciąz jest ale mi ulżyło. Zdarza mi się to od czasu to czasu ale bywa. No i strasznie sie tego wstydziłam, ze z powodu jakiegoś poczucia własnej atrakcyjności może proby dowartosciowania sie odczuwam podniecenie. Tyle lat analizowałam czemu tak sie dzieje i ciagle szukałam przyczyny. Teraz sama nie wiem co o tym myśleć bo jednak cieżko mi uznać że to normalne ale też po tym co przeczytałąm nie czuję się już taka ... no - nienormalna....

 

Tak sobie przeczytałam stary coprawda post i przypomniało mi się jak będąc na studiach na zajęciach z psychologii klinicznej wykładowczyni będąca również psychologiem z zawodu opowiedziała nam jak miała na sesji pacjenta z nerwicą natręctw, który czuł podniecenie tłucząc kotlety schabowe. Tachoroba jest tak dziwna , że tak naprawde ludzie zmagający sie z tym mogą mieć tak dzwine natrectwa, że niejeden psychiatra by się zaskoczył. Nie powiem, że wtedy zrobiłam wielkie oczy jak nam o tym opowiedziała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi to napisać... kilka razy zdarzyło mi się że robiąc sobie zdjęcie (np. takie z ręki, na forum czy na facebook) lub pozując do zdjeć (np. gd robił mi je chłopak w parku) odczułam podniecenie i moje miejsca intymne stały się wilgotne.

Wniosek: Zostań fotomodelką albo Tap madel.

Teraz w końcu można zrozumiec co ciągnie piękne kobiety do modellingu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak sa momenty że podobam się sobie - gdy mam lepszy dzień, gdy coś mi się uda, gdy się ładnie ubiorę i umaluję

 

Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś wstawała pół godziny wcześniej i tak robiła. Wyjdź z workowych ciuchów, ubierz się atrakcyjnie, umaluj się ładnie i cały dzień będziesz miała lepsze samopoczucie. Jeśli chodzi o mankamenty urody - każdy je ma i nie ma cudów, zaakceptuj sama siebie głowa do góry, pierś do przodu i w miasto. Uwierz w siebie.

 

Trudno mi to napisać... kilka razy zdarzyło mi się że robiąc sobie zdjęcie (np. takie z ręki, na forum czy na facebook) lub pozując do zdjeć (np. gd robił mi je chłopak w parku) odczułam podniecenie i moje miejsca intymne stały się wilgotne.

 

Zastanawiam się ile masz lat, że to dla Ciebie taki problem - powiem tak, to że w pewnych sytuacjach robisz się podniecona jak sama piszesz moje miejsca intymne stały się wilgotne to oznacza tylko, że jesteś zdrową osobą i Twoje reakcje fizjologiczne są prawidłowe.

 

Jakbym był kobietą i chłopak w parku robił by mi zdjęcie, a mnie ogarnęło podniecenie, to po prostu zaciągnąłbym go do krzaków i zrobił to co trzeba, albo jakby było dużo ludzi, powiedział mu, że mam na niego ochotę i pospiesznie udał się do samochodu lub domu w wiadomym celu.

 

Nie bój się okazać swoich uczuć facetowi i uwierz mi, że 99,9% facetów marzy o takiej akcji, absolutnie nie ma w tym nic złego i jeszcze bardziej będzie umacniało związek. Reasumując chciałbym, aby moja kobieta zgwałciła mnie w parku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×