Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie jak to jest z odstawieniem paro?

Napewno nie jest nudno ;) ,,, jedno jest pewne ,można odstawić . U jednych z bólem , u innych bez bólu . Co innego jednak jest kluczowe w tej kwestii , czy jak Ci sie już uda odstawić ,,, czy jakoś życia będzie w miarę znośna , do wytrzymania , piękna i ponętna .

Jeśli chodzi o mnie nie zamierzam na razie żegnac się z Paroksetyną, a biorę już spory czas . Dlaczego , zapytasz ? Ano dlatego ,że przed braniem tego leku ( do paro biorę też inne wynalazki ;) )byłem jedną rozpier-dolona kupą rozszarpanych nerwów ,,, a teraz hip- hip hurrra ! Wiadomo , nie jest idealnie , ale pokaż mi życie idealne , nawet zdrowi często narzekają i a nocami płaczą do poduchy , maja problemy ze snem i w ogóle ,,,"każdemu czegos brak... jednym spokoju w myslach iinym, " ( jak to śpiewało Raz Dwa Trzy ).

 

... mówmy im

że każdy człowiek ma prawa i sny

mówmy im tak

każdemu czegoś brak

 

jednym spokoju w myślach

innym wokoło serc

pięknych prawd i mądrych słów

i tylu pustych miejsc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytuj:

( jak to śpiewało Raz Dwa Trzy )

 

dobry zespół

--- zaje-biaaasty

 

Kalebx3, A jak u Ciebie wyglądało/da połączenie z lamo .

--- w jednym zdaniu to napradę super połączenie , które sie u mnie sprawdziło się ,,,i dalej na nim codziennie jadę .

Wiele pozytywnych opini czytałem na zagranicznych forach jakich "cudów" dokonuje ten MIX wyborny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paro biorę okolo 4 lat , dawki średnio od 10mg ( w lepszej formie ) do 20 mg ( jak mi się pogarsza ) . Lek dziala niezmiennie i codziennie .Widać to szczególnie wtedy jak bym z rana zapomniał go wziążć ,,, już koło południa pierwsze objawy zaniżonego samopoczucia i -o zgrozo -lęk pie-dolony . Także lek leczy o ile się go bierze . Nie uświadczyłem na nim jakiegos total -uzdrowienia, ale życie nerwicowca na nim jest o wiele znośniejsze,,, tylko jeden warunek trzeba szamać lekarstwo i za dużo się nie zastanawiać co będzie jutro czy za rok .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kablex, 10 to dawka dla wrobelka, pomaga Ci? Mówi iście, ze to dawka nieterapeutyczna. Ja na paro od marca i dopiero powoli odczuwam lepsze samopoczucie. Ciekawe, co piszesz, ze juz po kilku godzinach jak zapomnisz paro, odczuwasz lęki. To chyba Twoja wkrętka, sam te lęki wywolujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3,

no wkrecasz bo efekty odstawienne sa w drugiej dobie po niewzięciu leku a nie po paru godzinach

 

umiesz czytać ze zrozumieniem?

Codziennie biorę z rana , powiedzmy o 7 rano . Jak na drugi dzień nie wezmę o 7 rano to kolo 14 odczuwam efekty odstawienne . I nie jest to parę godzin tylko okolo 30 godzin . czaisz teraz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×