Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

dla mnie to nie ma znaczenie weekend czy nie, zawsze siedze wieczorem i noca jak wroce z parkingu. ostatnio wczesnie sie wybudzam, nie mam co ze soba

zrobic i dlatego wchodze na to forum. Najbardziej nie lubie wrocic na 18 do chaty i siedziec czekajac na wyjscie na forum. Bardziej lubie kiedy cos zalatwiam na miescie i przyjedziam do chaty na 21, bo wtety zostaje tylo 2 godziny do wyjscia na parking.

 

-- 30 maja 2014, 15:19 --

 

u mnie na chwile pojawilo sie słonce ale juz zaszlo.

 

-- 30 maja 2014, 16:02 --

 

ale przycichlo, kazdy jest czyms zajety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to nie ma znaczenie weekend czy nie, zawsze siedze wieczorem i noca jak wroce z parkingu. ostatnio wczesnie sie wybudzam, nie mam co ze soba

zrobic i dlatego wchodze na to forum. Najbardziej nie lubie wrocic na 18 do chaty i siedziec czekajac na wyjscie na forum. Bardziej lubie kiedy cos zalatwiam na miescie i przyjedziam do chaty na 21, bo wtety zostaje tylo 2 godziny do wyjscia na parking.

 

-- 30 maja 2014, 15:19 --

 

u mnie na chwile pojawilo sie słonce ale juz zaszlo.

 

-- 30 maja 2014, 16:02 --

 

ale przycichlo, kazdy jest czyms zajety.

 

 

Może znajdz sobie jakieś hobby aby wypełnić czymś czas Wiesiu, ja na przykład wiele czasu poświęcam na pielęgnację roślin doniczkowych. Bardzo mnie to relaksuje, sama rozmnażam i odmładzam swoje kwiatki. To bardzo relaksuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lucy1979, fajnie, ze masz takie hobby, ja zajmuje sie relizwniem zwyczajnych spraw zakupow, choze tez o biura ale to barziej po to zeby zmienic otoczenie nie sieziec caly czas w mieszkaniu. Rzako jest tak ze wracam o 19 i siedze prze kompem czekajac na magiczna godzine 23:12 - czas kiey wychodze na parking. Powiem tak siedze sobie w biurze gozine i moglbym siedziec dluzej gdybym mial cos do roboty, ale nie mam i zaraz stad zmykam.

 

A czy depekine mozna dawac na jako lek lecznicy na nerwice?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×