Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

To ja widzę, że mam podobnie...słuch, węch, wzrok, dotyk...uważam, że to okropne. Musiałam się wynieść do mniejszego miasta, bo większe było nie do wytrzymania. Pojęcia nie mam jak można otępić sobie własne zmysły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę dodać jeszcze smak jakby ktoś miał wątpliwości...najgorzej, że kiedyś myślałam, że jakby tak było to by było fajne...a teraz stwierdzam, że mam i że to wcale nie jest fajne :-( Nie wiem, np. przez lata paliłam papierosy więc to miało wpływ na jakieś otępienie. ale przeciez nie wrócę do nałogu żeby się przytępić, węchowo znieczulić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nel, Ciężko żeby rzucenie palenia miało wpływ na słuch czy wrażliwość na dotyk ;-) Kurcze to wcale nie jest śmieszne, już mi to wielu problemów narobiło. Muszę się jakoś nauczyć to wszystko kontrolować, ale jakby ktoś miał podobne doświadczenia i sposoby na zmysły to chętnie wysłucham.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja 6 tabletke antybiotyku wzielam i nic lepiej;/ poszlo mi tylko na zatoki... masakra... wczoraj mama z siostra uspily psa i rez nie moge sie pozbierac i cos mnie lek zlapal... nie wiem czy to normalne przy nerwicy ale czasem juz ten lek mnie tak przybija ze przeraza mnie zycie z tym coaglym strachem... brakuje mi sil by walczyc nadzieji i mecze sie bo boje sie zycia ale jeszcze bardziej smierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Hey Kochana :************ wlasnie od kiedy zwiekszylam coaxil to mam ten klopot ze spaniem :( pisze w efektach ubocznych bezsennosc to mzoe byc od tego .

 

A na komisji byl taki rzeczowy doktor ale nie straszyl mnie ze nioe dostane swiadczenia , pytal tylko od kiedy choruje , jak wyglada moj dzien , czy terapia mi pomaga i tyle.

 

Nie mam pojecia co bedzie bo moje papiery teraz ida jeszcze do orzecznika i to on dopiero orzeknie czy swiadczenie dostane czy nie :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, hydra mi nie pomaga juz na sen niestety. Biore ja czasami w ciagu dnia i nie jestem nawet zamulona .Ja ja mamw uzyciu od 2010 roku wasnie na sen mialam wtedy zapisana i chyba sie organizm przyzwyczail.

 

Chjlora zwieksze moze toz adziala bo bralam cwiartke i spalam a teraz po cwiartce zasne na 2 godziny i po spaniu :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×