Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, hej , super, jestem z Ciebie dumna, to pózno przysłali to zawiadominieo komisjii, ja zawsze miałam ok tydzien przed jak nie dwa, bo to komisja na rentę?? ja tez bardzo się denerwowałam komisjami, ale oststnio trafiam na taka spoko doktor orzecznik, aż zdziwiłam się dwa razy, że było całkiem okej, będę trzymała kciukasy za Ciebie w czwartek!!! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin2013, marcinie, wykazujesz się stoickim spokojem przy mnie ;)

 

amelia83, dzia :***

 

jasaw, dziękuję. Co do pisarki to Jej nie znam, ale zapewne po spotkaniu nadrobię braki, bo już zachomikowałam na chomiku do przeczytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, aaa ja tez kiedys byłam na rehabilitacyjnym chyba max rok, czuję się nawet, nawet kochana, bylam na spacerze, porobiłam troche w domku, tylko odmówiłam znajomym, że przyjadę z M i pojechał sam bo od kilku dni serio nie mam ochoty z nikim gadać :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, to nie ma sie co zmuszac jak nie masz sil produkowac sie do ludzi , jeszcze z miasta zawsze mozesz wrocic a z innego miasta juz ciezej:):**************

 

Ja zasilku juz pewnie nie dostane bo nie mam badania ktore niby powino byc zrobione wszpitalu a ktorego w szpitalu mi nie zrobili wiec zeby je zrobic prywantnie nie mam kasy bo to kilka stowek . I mi na ostatniej komisji lekarz powoedzial ze jak nie bede miala tego badania to swiadczenia nie dadza.

Porypani , jakby czlowiek mial wplyw na badania jakie Ci robia w szpitalu :hide::hide::hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anna Maria, i dobrze skoro ktos inny nie zna umiaru z dzwonieniem to niestety .... Mnie to tez drazni bo ilez mozna gadac? My rozmawiamy ze soba raz na dwa , trzy dni i to po chwili : :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

-- 06 maja 2014, 15:04 --

 

Anna Maria, wiesz wsszytsko zeby Ci nie dac swiadczenia czy renty. mam cala dokumentacje choroby i jest jak jest. Nie nastawiam sie ze dostane , ale zostane bez srodkow do zycia.

Stad wniosek w mopsie i musze prace znalezc jakas chociaz na kilka godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, płatku, że u mnie na Zusowskiej to wystarczy ksero, a na grupę to już chcą testy ( jakieś na sprawności intelektualne). ja im tego nie robię, kicham, dostarczyłam wcześniej dużo zapewne się nie zmieniło :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anna Maria, niestety ja zawsze trafiam na jakiegos kutasa ktory jest niemily i do tego zlosliwy i mysle ze oni maja jakies specjalne szkolenia bo stale te same teksty slysze typu " wjakiej pani ksiazce wyczytala takie choroby albo objawy"Trzeba byc niezlym skurwysynem bez serca i empatii zeby chciec tam pracowac. Bo zeby jeszcze tak upychac ludziom chorym......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to dziwne, jakby badanie było niezbedne to by je zrobili, tak czy nie, a jesli nie wykonali to z jakichs wzgledów, pewnie finansowych, człowiek starajacy sie o takie swiadczenia ma je robic jeszcze w e własnym zakresie, przegiecie to, ja mam ksero dokumentacji leczenia , zreszta oni na komisjii maja swoje papierzyska o Tobie i tak na swoja strone ciągną, żeby nie dać swidczenia, u mnie na dwoch oststnich komisjach mile byłam zaskoczona bo lekarka była zyciowa i rzeczowa i nawet empatyczna i dostałam na 3 lata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, ja jeszcze nie trafilam na zyczliwego lekarza tam a mialam 15 komisji. Samo to ze kapia swiadczenia na dwa miesiace mimoz e mam dokumentacje od trzech specjalistow bo mam jeszcze z kregoslupem i z endometrioza plus deprecha z nerwica.

Anna Maria, :************* do pozniej Kochana :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×