Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

wolę marzyć.

 

Czy zdarzało ci się oszukiwać grajac w jakąś grę ( karcianą, planszową etc. )?

 

Gabrielle, jedna zasada: po Twoim pytaniu muszą być 3 inne posty, być znowu mogła brać udział w zabawie - tzn. nie możesz teraz odpowiadać na moje pytanie ani osoby która będzie po mnie ;). Widzę że jesteś nowa więc to tak na przyszłość i dla innych także :D .

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm moze troche inaczej ... chcialabym moc " kiedys" odpowiedziec na pytanie "Czy jestes juz zdrowa ?" ..."Tak wyleczyłam sie , jestem zdrowa i szczesliwa!"

mam nadzieje ze kiedys bede mogla odpowiedziec na takie pytanie takim zdaniem :]

 

Jaka jest u Ciebie pogoda dzisiaj i jak sie czujesz przez nia ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest upał i szumią drzewa na zewnątrz, i czuję się wspaniale. Bo choć nie mam klimy, mam swoje sposoby - stare jak świat - butelki wody po mineralnej mrożone przez noc dają przyjemny chłód w pomieszczeniu, a na zewnątrz radosny śmiech dzieci :-)

 

Czy wolałabyś/wolałbyś wyzdrowieć dlatego, że znajdziesz w sobie ukrytą wewnętrzną siłę, która istnieje, czy też dzięki temu, że autorytet w postaci osoby z tytułem, zapisującej leki lub rozmawiającej z Tobą powie Ci "jesteś zdrowa/y"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie, niech mi będzie wolno jeszcze raz zadać pytanie:

 

Czy wolałabyś/wolałbyś wyzdrowieć dlatego, że znajdziesz w sobie ukrytą wewnętrzną siłę, która istnieje, czy też dzięki temu, że autorytet w postaci osoby z tytułem, zapisującej leki lub rozmawiającej z Tobą powie Ci "jesteś zdrowa/y"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że wolałabym znaleźć w sobie tą siłę, można nawet powiedzieć, że już ją znalazłam, a teraz staram się, żeby nigdy jej nie zatracić. Dopuki, samemu się tego nie poczuje, żadne zapewnienia, lekarzy, że jest się zdrowym nic nie dadza :D

 

Twój ulubiony sposób spędzania wakacji to -

a)zaleganie na plaży/picie drinków/zabawa/taniec do rana :mrgreen:

b) aktywnie zwiedzanie/łażenie po górach/uprawianie sportów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień rozpoczął się fatalnie,wszystko nie tak,nikomu nic nie wychodzi,wszystkim pod górkę jest.

 

Jesteś od czegoś uzależniony/uzależniona??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak: morze, las, czasem góry, miłość, moje dziecko, przyjemność czytania książek, internet, dobre filmy i pewnie jeszcze parę innych rzeczy.

A! I jeszcze oczywiście dobry, wypełniający i realizujący potrzebę bliskości seks

Pytanie:

Czy jesteś wolny od nałogów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale nie martwi mnie to bo lubię swoje nałogi:-))

 

Czy gdybyś wiedziała/wiedział, że nikt nigdy się o tym nie dowie zdradziłabyś/zdradziłbyć partnera/partnerkę z osobą w której kiedyś się kochałaś/kochałeś,wybraną przez siebie gwiazdą filmową, modleką.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że starczyłoby na "Fight Club" plus "Ale jazda" - rewelacyjne filmy. Pierwszy raczej kochany przez facetów, ale ja go uwielbiam. Drugi polecam wszystkim.

Druga propozycja - dodatkowe minuty na sms-y i to na kilka promocji :-)

 

A co byś kupił/a za 5.000 złotych, które możesz wydać ot tak, ekstra? Również co najmniej dwie propozycje :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iść do pracy, za zarobioną kasę pod koniec sierpnia spędzić tydzień w Chorwacji, a we wrześniu zdać egzamin z literatury polskiej epoki romantyzmu.

 

Jaką rzecz chciałbyś/chciałabyś zabrać ze sobą na bezludną wyspę i rzecz od której z radością byś sie uwolniła/uwolnił wyjeżdżając na bezludną wyspę:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×