Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam Was cieplutko :)


butterfly_may

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na imię Monika, 27 lat. Od paru lat zmagam się z nerwicą. Mam lęki, czasami napady ataku paniki .. Mam małą arytmię serca na tle nerwowym. Nikt w rodzinie ani w gronie znajomych tego nie rozumie. Nawet mój mąż. Zmagam się sama z tym problemem. Był czas że brałam leki antydepresyjne ale po nich czułam się jeszcze gorzej. Więc na własną rękę z nich zrezygnowałam. I to był pierwszy krok w kierunku walki z nerwicą. I najsłuszniejsza decyzja w moim życiu. Gdy zaszłam w ciążę, lęki się uspokoiły i tak jakby ucichły. Dziwiłam się bardzo. Gdy urodziłam również był spokój. Dziś mój synek ma 2,5 roku. Parę tygodni temu lęki wróciły. Spowodowane to chyba jest tym że moje dotąd poukładane życie zaczęło się sypać (jest to moje drugie małżeństwo). Niedawno straciłam wiarę i sens we wszystko. Załamałam się. Pierwszy raz od wielu wielu miesięcy. Sięgnęłam prawie dna. Wiedziałam że nikt mnie z tego nie wyciągnie. Musiałam sama się ratować. Pomyślałam o moim dziecku które mnie potrzebuje. I tylko to mnie uratowało. Dzięki niemu się podniosłam. Dziś żyje wyłącznie dla niego. Dla niego się staram. Od tygodnia znów mam siłę do walki. Zaczęłam pisać bloga, dzięki temu mam gdzie wyrzucić z siebie wszystko co mnie boli, przeraża, cieszy .. Wierzę że wszystko mi się poukłada jakoś. Nie dam się nerwicy. To ja będę górą, nie ona. Cieszę się że do Was dołączyłam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×