Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

O kurcze, ja mam -0,5 i kiepsko widzę, zastanawiam się jak to jest mieć -1, nie mówiąc o -2, -3 i więcej.

 

Nerwa też mam schizy z tym kręgosłupem. Już nie mogę się doczekać rezonansu. Mam niby skierowanie, ale chyba nie wytrzymam i pójdę prywatnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ellwe a ja alkohol od swieta pilam zawsze a mam problemy z watroba...i sie mnie tu czepiali a piej pani pije???:)bo oni mysla ze watroba tylko od alkoholu choruje!!!

 

wiec nie ma reguly...niekotrzy pija i nic im nie jest a ci co nie pija choruja(:chyba zaczne pic;))))hahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwa, dobre :)

 

-- 21 mar 2014, 22:35 --

 

a ja Wam powiem ze zaczelam brac leki od tygodnia i jest u mnie lepiej jeszcze nie tak jakbym chciala ale jest lepiej :)

 

-- 21 mar 2014, 22:40 --

 

hej dziewczyny jestescie jeszcze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to nieraz mam tak, ze leze na lozku, ledwo sie ruszam, i w ogole sil nie mam jabym po chemioterapii byla. A jak zaczne cos robic, zapominam - to nagle jakos mialam nawet sile wanne przepychaczką odpychac przez 20minut :D Nie wiem co to za akcja, takie subiektywne zmeczenie jakies...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie kregoslup napierdala w kazdym mozliwym miejscu, kolana strzelaja przy kazdym kleknieciu do lodowki :P klatka piersiowa napierdala, syzja trzesczy, lokcie i barki strzelaja eee tam xD

 

O to jak u mnie. Wszystko mi na maksa strzela.. nie tylko przy klękaniu, ale przy normalnym chodzeniu. Czasem trochę bardziej napnę pośladki i kręgosłup lędźwiowy mi strzela :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwa, pierwszy raz mi sie cos takiego zdarzylo. Kazal mi wyslac wynik na maila a on mial mi podac termin laparoskopii bo mialam niby torbiel endo ale moj wynik byl w normie. wiec napisal mi ze to nic nie potwierdza i musi spojrzec do moich papierow i juz jestem osrana, bo po jaka cholere sie klulam skoro to o niczym nie swiadczy? a ja cala zestrachana i blada siedzialam w tym labortatorium ze swiadomoscia ze marker raka jajnika robie i Pania rejestracji biedna zestresowalam swoim lekiem bo myslala chyba ze umieram:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×