Skocz do zawartości
Nerwica.com

ESCITALOPRAM(Aciprex, ApoExcitaxin ORO, Betesda, Depralin, Depralin ODT, Elicea, Elicea Q-Tab, Escipram, Escitalopram Actavis/ Aurovitas/ Bluefish/ Genoptim, Escitil, Lexapro, Mozarin, Mozarin Swift, Nexpram, Oroes, Pralex, Pramatis, Symescital)


Martka

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

397 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      242
    • Nie
      118
    • Zaszkodził
      56


Rekomendowane odpowiedzi

elmopl79,

jak ostatnio byłem na tej samej tianeptynie to jasnośc umysłu miałem niesamowitą, wszystkie bodźce odczuwałem zdecydowanie bardziej wyraziście niz wcześniej, ale to nie przełożyło się na koncentrację bo cały byłem roztrzęsiony w środku i pod tym względem koncentracja u mnie była o wiele lepsza na sedatywnie działającej paro, na której tej jasności umysłu takiej nie miałem, ale byłem wyciszony i dzieki temu i o koncentracje było łatwiej

 

-- 16 mar 2014, 20:25 --

 

akurat złożyło mi się to na tą nieszczęsną rozmowę kwal. i miałęm problemy zeby wykonać obliczenia matematyczne na poziomie szkoły podstawowej, tak byłem rozkojarzony z tego roztrzęsienia, mimo ze samą rozmową sie w ogole nie denerwowałem to jednak byl stan takiego rozchwiania po tym leku po prostu bez zadnego powodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luki

Ale to jest coś zupelnie innego niż brak koncentracji i to co opisujesz,ze najprostrze czynności w pracy byly skomplikowane.....to jest takie uczucie jakby....nie do końca mój umysl oracowal,jakby go cos blokowalo....jakbym byla jakims przyglupem umyslowym.Nie zawsze sie to pojawia ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś pisałam, ze w sklepie stałam przed waga i zastanawiałem sienczy cytryna to owoc czy warzywo, takiego zacmieńia dostalam :D ale mnie ogólnie esci nie odmozdzylo, koncentracja moze ciut gorsza, ale nadazam. Ktoś pisał, ze tak go esci rozchwialo, ze nie mógł jeździć samochodem, zeby zgrać wszystkie czynności i jeszcze ogarniac znaki. Ja na szczęście ogarniam wajche, hamulec i gaz na razie nie pomylilam :D , kierowca jestem nienajgorszym. No i esci nie spowodowalo u mnie spłycenia emocji, a nie zaszkodziłoby mi spłycenie, bo wszystko przeżywam jak zaba ores

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem takie stany, że byłem obecny ciałem, ale nie umysłem. Byłem gdzieś w odwiedzinach i nie wiedziałem o czym rozmawiają ludzie, mało do mnie docierało. Dopiero jak ktoś powiedział bezpośrednio do mnie, albo mnie szturchnął to się ocknąłem. Ale na większość pytań odpowiadałem pół zdaniem, bo w głowie kompletna pustka. Może to jest to otępienie, o którym piszesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elmopl79

Takie stany miałem zanim zacząłem leczenie, nawet szybciej niż ataki paniki i nerwica w pełnym rozkwicie. Myślałem, że już taki jestem błędny rycerz, ale jak zacząłem brać leki, to jakoś otrzeźwiałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elmopl79

U mnie też nie zawsze. Bywały dnie, że byłem bystry i szybko kontaktowałem. Ale też były takie, że pustka i rozkojarzenie. Zawsze pomagało wtedy wypicie alkoholu. Po odrobinie alko byłem znów sobą, odpowiadałem w sekundę, dowcip, cięte riposty, intelekt itd.

Teraz wiem, że to nerwica mnie tak przytępiała.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luki

No,to jednak alkohol nie jest taki zly.....kurcze,ja tez po piwku mialam ta jasniac umyslu....a buzia od gadania to mi sie nie zamtkala.....eh....jak skończę kuracke,to trzeba będzie przeprowadzic taka podtrzymujaca chmielowa:)

 

-- 16 mar 2014, 21:12 --

 

Ellora

W centrali to jest jakiś bunt pracownikow,albo strajk,bo kutaf....ony nie chcą pracować i sie obijają....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luki

No,to jednak alkohol nie jest taki zly.....kurcze,ja tez po piwku mialam ta jasniac umyslu....a buzia od gadania to mi sie nie zamtkala.....eh....jak skończę kuracke,to trzeba będzie przeprowadzic taka podtrzymujaca chmielowa:)

 

-- 16 mar 2014, 21:12 --

 

Ellora

W centrali to jest jakiś bunt pracownikow,albo strajk,bo kutaf....ony nie chcą pracować i sie obijają....

To po premi im:-) nie czekaj ja tydz temu wypiłam butelkę wina i było bez kaca i tp:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lunatic

A mam podać jeden czy wiele przykladow?

Chcesz sie na kims zemścić?

Ok.pisalam Ci kuedys o chopaku z którym bylam6lat i sie rozstalam.W tamtym okresie bardzo chcialam zajsc w ciaze ale wiedzialam,ze on nie chce mieć dzieci.Wuec zrobilam mu glupi zart i powiedzialam my,ze jestem w ciazy-chcialam sprawdzić jego reakcje.Na to on,ze napewno nie z nim.....

To byl dla mnie ogromny cios i wielka przykrość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×