Skocz do zawartości
Nerwica.com

ESCITALOPRAM(Aciprex, ApoExcitaxin ORO, Betesda, Depralin, Depralin ODT, Elicea, Elicea Q-Tab, Escipram, Escitalopram Actavis/ Aurovitas/ Bluefish/ Genoptim, Escitil, Lexapro, Mozarin, Mozarin Swift, Nexpram, Oroes, Pralex, Pramatis, Symescital)


Martka

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

397 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      242
    • Nie
      118
    • Zaszkodził
      56


Rekomendowane odpowiedzi

elmopl79, Ano paro. Ale chyba jest co raz lepiej. Lekow nie czulem od czasow prehistorycznych. Nie jest ok, bo agorafobia obudzona przez nietrafiony lek dalej sie utrzymuje, aczkolwiek tez zanika, bo ostatnio nawet wybralem sie na stacje benzynowa na miasto, pare rzeczy zalatwilem itd i tez bez zadnych dziwnych zdarzen. Jest lepiej, definitywnie. 2 miesiace temu bylem rozjebany, a teraz jestem tylko popsuty :D

 

-- 16 mar 2014, 17:07 --

 

CZASEM leciutki niepokoj, ale to pewnie spodowane nerwami z powodu tego, co mnie spotkalo. Lęk to to nie jest, a jesli jest, to jest to pierdniecie w porownaniu do tego, jak mna zamiatalo jeszcze miesiac temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reasumujac: Bierz jak najszybciej i w sumie to nie rozumiem, dlaczego o to pytasz na forum.

 

-- 16 mar 2014, 17:31 --

 

Gradrec, Już grzecznie wzięłam ;)

Kurcze, sama się przerzuciłam do brania po południu i nie wiem, czy tak lepiej, czy gorzej. Chyba musiałabym wrócić jednak do porannej dawki.

Bierz o w miare stalej porze ale blagam nie pytaj, czy brac, jesli ominelas dawke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ;) jak wam minął weekend? Mam wrażenie, że dopiero był piątek, a to już jutro poniedziałek.. u mnie dziś gorszy dzień, ale bez leków, po prostu taki depresyjny, być może wina pogody. Mam zamiar spędzić wieczór pod kocykiem z serialami. Wam życzę udanego wieczorku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy można powiedzieć ze otępienie a spłycenie emocji i brak taj jasności przez to to jedno i to samo

 

-- 16 mar 2014, 20:17 --

 

jak u mnie jekis lek dobrze dzialal to raczej była poprawa w tym względzie a nie zeby mi cos pogarszał z pamięcią, koncentracją itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elmopl79

To może być sprawa nerwicy. Ja miałem mocno obniżoną zdolność do koncentracji. W pracy najprostszych rzeczy nie byłem w stanie wykonać.

W domu dłuższy czas zastanawiałem się jaki widelec, czy szklankę wybrać do posiłku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×