Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

uj mnie obchodzi kto się z kim umawia ,kto komu dupe obrabia , zachowujcie to dla siebie , a nie pół forum musi wasze brudy czytać

dokładnie!

Również proszę o przychylenie się do stanowiska owego.

nie widzę problemu, niczyich brudów nie wywlekałem na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur.wa mać, koniec tej mody na sukces i innych brazylijskich tasiemców, bo wszystkie Ricki, Brookie, Stephanie, Pamele, Alfonsy i inne wyłapią bany i wilczy bilet z forum. Rottena tu nie ma, poprosił o perm bana na swoje życzenie. Koleś czy babka z multikontem(bigfun) już się z forum pożegnałai to nie był rotten. Dajcie już spokój i przestańcie maltretować trupa i odgrzewać w kółko te same śmierdzace kotlety bo sie odechciewa siedzieć na tym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kvrwa dość tego nonsensu!

 

tobie łatwo powiedzieć,problemu nie czujesz,a tu się okazuje tylu ludzi samotnych,spragnionych!

 

przestańcie maltretować trupa i odgrzewać w kółko te same śmierdzace kotlety

 

przejadły się kotlety?ja umiem dobrą kaszankę robić

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur.wa mać, koniec tej mody na sukces i innych brazylijskich tasiemców, bo wszystkie Ricki, Brookie, Stephanie, Pamele, Alfonsy i inne wyłapią bany i wilczy bilet z forum. Rottena tu nie ma, poprosił o perm bana na swoje życzenie. Koleś czy babka z multikontem(bigfun) już się z forum pożegnałai to nie był rotten. Dajcie już spokój i przestańcie maltretować trupa i odgrzewać w kółko te same śmierdzace kotlety bo sie odechciewa siedzieć na tym forum.

:great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×