Skocz do zawartości
Nerwica.com

Usunięcie konta - nękanie przez użytkownika UNIKALNY


Gość KolorowaKredka

Rekomendowane odpowiedzi

Po mojemu to wygląda na koński podryw przez Dominika tylko facet chyba nie wie, że kobiete trzeba szanować i w podobny sposób nie pisać. Kredka na Twoim by olała całą sprawę bo to nie jest nękanie jednak. Lepiej, że to wyszło teraz a nie kiedy by Cię już poderwał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, dokładnie idąc tym tokiem skoro widzieliśmy anusa i jaja Kaleba to zaproszenie dla gejów a przeciez Kaleb jest zonaty :lol: Śmiech na sali.

Kto widzial, ten widzial - nie wszyscy sledza foty z "Zatoki Nudystow" czy jakos tak ;)

Ja ogladam "Ludzi z forum" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luki_Nerwusik, wygląda na to że on jest bardziej zaburzony ode mnie ;)

I nie potrafię ocenić jego zachowania, bo specjalistą w dziedzinie psychologii tudzież psychiatrii nie jestem, za to na prawie trochę się znam

i wiem, że nie uszłoby mu to na sucho - bo na to są paragrafy. Stalking robi się coraz bardziej powszechnym zjawiskiem, ale z działaniem samej policji bywa problem -

wszyscy wiemy jak działają nasze organy ścigania. Niestety, jestem upartą oślicą i zawsze walczę o swoje, jeśli tylko spróbuje w jakikolwiek sposób mi zaszkodzić

dobiorę mu się do dupy w ten czy inny sposób. Od wczoraj monitoruję wszelkie wpisy w necie dotyczące moich danych - jeśli coś znajdę pójdę w odpowiednie miejsce.

I nawet jeśli miałoby się to zakończyć umorzeniem czy niską szkodliwością społeczną, albo wyrokiem w zawieszeniu - nie należy odpuszczać, nigdy, nikomu bo to rzutuje

na naszą przyszłość, a bynajmniej na moją. ;)

 

-- 22 lut 2014, 14:56 --

 

TEUFEL, :brawo:

Ale on mógł zwyczajnie sciemniać wątpie by sobie srał w papiery pokazując twarz :roll:

Zapomnij i tyle. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu nie warto rozmawiać ze wszystkimi? Po co zaczynać kontakt z kimś takim jak unikalny? Facet od początku mi się nie spodobał, bo jechało od niego na kilometr mentalnością gimbazy. Wszędzie udzielał pouczeń innym, bo rzekomo wiele się nauczył z tych wszystkich filmików, których się naoglądał i wielki mistrzu podrywu. Przechwalał się, jak to podchodzi do dziewczyn na ulicy i zdobywa ich numery, licząc chyba na podziw tutejszych samotnych panów, a potem pisał, jak to sylwestra spędzał z jakimś facetem, z którym znał się tylko z gg. Jakoś poderwane panie z mistrzuniem nie chciały spędzać zbyt wiele czasu. U mnie miał już zdecydowaną krechę, jak naskoczył na dream na zwykłej rozmowie, bodajże w komentarzach do zdjęć, i tak, bez żadnego powodu, powiedział jej, ze jest głupia, itp. Gówniarstwo aż bije w oczy. Po co się plątać w rozmowy z takimi ludźmi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TEUFEL ja myślałam, że takie zagrania mają miejsce tylko na zabitych dechami wioskach jak ta, z której pochodzę, gdzie ludziom nudzi się aż tak, że za swój cel mają ubliżanie innym i udzielanie "złotych rad" tylko po to, żeby mieć po co wstać następnego dnia. Straszne :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, To może pokaż swoje zdjęcie? Bo również jesteś kontrowersyjny/jna. Nakręcasz ludzi na wrzucanie zdjęć, podkręcasz ich a sama/sam nigdy sie nie pokazałaś... brzmi przerażająco, bóg jeden wie kim ty jesteś :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×