Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

TEUFEL, jaki ma to zwiazek z tematem? te ciagle zastanawianie sie co sobie o mnie pomysli, czy w tym krawacie jej sie spodobam, jakby tu jej zaimponowac, czy bylo jej dzis dobrze w lozku nie jest przepisem na spodobanie sie kobiecie.

 

ja wychodze z zalozenia, ze to ona ma sie zastanawiac czy mi sie podoba, czy mi bylo dobrze w lozku i czy mi smakuje obiad.

 

jak ktos stawia siebie w roli biernej - naturalnej ( z wyjątkami ) dla kobiety, i krąży w okół niej jak księżyc w okół słonca, to sie dziwi, ze kobiety go nie zauważają.

 

a może wystarczy być 'prostakiem'? - rada dla prawiczków, spróbujcie tak przez tydzień.

 

-- 05 lut 2014, 17:42 --

 

haha, dwie PW dostałem od jakichś użytkowniczek, odkąd zacząłem się tu udzielać.

 

to, że okiełznałem swoją kobietę, nie znaczy, że ją zdradzam, to tak na przyszłość, gdyby jakieś kolejne chciały napisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TEUFEL, jaki ma to zwiazek z tematem? te ciagle zastanawianie sie co sobie o mnie pomysli, czy w tym krawacie jej sie spodobam, jakby tu jej zaimponowac, czy bylo jej dzis dobrze w lozku nie jest przepisem na spodobanie sie kobiecie.

 

ja wychodze z zalozenia, ze to ona ma sie zastanawiac czy mi sie podoba, czy mi bylo dobrze w lozku i czy mi smakuje obiad.

 

jak ktos stawia siebie w roli biernej - naturalnej ( z wyjątkami ) dla kobiety, i krąży w okół niej jak księżyc w okół słonca, to sie dziwi, ze kobiety go nie zauważają.

 

a może wystarczy być 'prostakiem'? - rada dla prawiczków, spróbujcie tak przez tydzień.

 

 

haha, dwie PW dostałem od jakichś użytkowniczek, odkąd zacząłem się tu udzielać.

 

to, że okiełznałem swoją kobietę, nie znaczy, że ją zdradzam, to tak na przyszłość, gdyby jakieś kolejne chciały napisać.

 

 

poprawiłeś mi nastrój 29icon_woot.gif

2 pw to strasznie słabo ;)

 

 

 

Złe rady facet musi być facetem ale musi szanowac kobiete bez tego nie ma zdrowego normalnego związku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, ja ją szanuje, ale siebie szanuje bardziej. ona moze powiedziec swoje zdanie, tylko, ze po pierwsze w odpowiedniej formie, po drugie gdy ja uznam inaczej, to moje zdanie jest wazniejsze.

 

a jak sobie wyobrazasz, ja mowie, ze kupujemy tv 42 cali ona ze 24 cale, to tak stoimy w sklepie i sie patrzymy na siebie? albo nie kupujemy wcale.

 

w moim zwiazku nie ma takich impasow, co uwazam, ze jest zdrowe.

 

-- 05 lut 2014, 17:54 --

 

dobra już mi się nie chce :P:P:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak myśle, że On sobie jaja robi :P

 

-- 05 lut 2014, 18:24 --

 

dobra musze konczyc, bo zaraz kobita wraca z pracy i mnie znowu opier.doli, ze siedze na forum tyle czasu ;)

 

Ona Cie opierdoli?????????!!!!!!!!!! Przecież Ona nie ma ponoć gówno do gadania :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyrr, Wiem wiem ;) Tak tylko napisałem, dla osób mniej ogarniętych, żeby jetodik to sprostował, bo jeszcze ktoś to weźmie na serio i uzna za najświętszą prawde :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

socorro,

a co wtedy to już by było wszystko cacy?

jakoś nikt nie protestuje przeciwko tym Ladybiznes, a mnie chciało już FBI namierzać.

 

-- 05 lut 2014, 18:48 --

 

poczytajcie sobie ogłoszenia.

 

one chcą by facet był od zachcianek wszelakich, bić go i jeszcze oczekują "daniny". :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×