Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Aurora92, fajny fajny... każda by chciała fajnego :P jak chcesz fajnego też musisz być fajna. I nie chodzi tu o wygląd sam, tylko ogólne nastawienie. Usmiechnij sie. Ludzie naokoło wszędzie szukają optymizmu.

 

Tak w ogóle... partner zawsze trafia się wtedy kiedy go nie poszukujemy :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubie nieśmiałych facetów , sa bardzo słodcy , a dla mnie to trochę wyzwanie , lubię wyzwania :)

 

Zawsze lubiłam badboyów , ale teraz chyba wolałabym mieć normalnego faceta ..

 

-- 04 lut 2014, 19:29 --

 

koszykova, albo wtedy kiedy jesteśmy z kimś związane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, jak już z kims jestesmy... wtedy jest najgorzej :/ bo zwykle wtedy i w obecnym związku jest nie za ciekawie. Dziwna zależność :P

 

 

Lubie nieśmiałych facetów , sa bardzo słodcy , a dla mnie to trochę wyzwanie , lubię wyzwania :)

 

Zawsze lubiłam badboyów , ale teraz chyba wolałabym mieć normalnego faceta ..

 

Też lubiłam 'zło' ;) a teraz wole osoby zamknięte w sobie. Facet zamknięty w sobie, cichy, zamyślony to wszystko czego potrzeba :P to jest wyzwanie, zbudować pozytywną, szczerą relacje z taką osoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koszykova, ja przechodziłam , przez mega złych facetów , kibiców zakochanych w swoim klubie , gitarzystów , tych normalnych którzy wcale tacy nie byli , "zboczeńców" itp :lol:

 

-- 04 lut 2014, 19:37 --

 

metka00, o nie , nadal lubie niegrzecznych facetów , bo okazują się delikatni w łóżku i odwrotnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o nie , nadal lubie niegrzecznych facetów , bo okazują się delikatni w łóżku i odwrotnie :)

 

to dopiero zaleznosc :D

metka00, czy wyrasta... hmm... jak ktoś przeszedł przez piekło to raczej powinien na przyszlosc unikać takich typów. Mysle, ze to nie jest kwestia wyrastania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Mnie to wcale nie rozśmieszyło... Poczułam się raczej urażona... :( Przykro mi, że się ze mnie śmiejecie. No ale najwidoczniej nigdy nie byliście samotni i nie narzekaliście na brak powodzenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×