Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

deader, heh, gwoli ścisłości stosuje tylko takie kary, które nie odbijają się na zdrowiu mojej kobiety, ja też o nią dbam.

 

-- 05 lut 2014, 15:42 --

 

Rebelia, taki już jest ten świat, że to facet dominuje a kobieta jest uległa. moda na feminizm tego nie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie jest żoną, ale partnerką tym bardziej bo to nie jest partnerski związek.

i nie wiem co jest śmiesznego w tym, że uczę swoją kobietę by była mi posłuszna.

wcześniej pisałem nawet w tym temacie, że nie udaje mi się stworzyć satysfakcjonującego związku.

za dużo pozwalałem, nie było jasno zaznaczonej hierarchii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście, dzięki temu w krótkim czasie dużo się nauczyła, tak jak ma być po mojej myśli.

a wy sobie rozpuszczajcie jak chcecie swoje 'partnerki', mnie życie nauczyło, że nic dobrego z tego nie wynika.

 

to tak jakby jedna noga chciała iść w lewo a druga w prawo.

 

kierunek związku musi być jeden, w moim związku nie ma konfliktów.

jest po mojemu i sytuacja czysta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, to straszne co piszesz.

A przyznasz sie co za kary dla Niej stosujesz czy wstydzisz sie tego?

Mamy XXI wiek, niewolnictwo zostalo juz zniesione...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie jest żoną, ale partnerką tym bardziej bo to nie jest partnerski związek.

i nie wiem co jest śmiesznego w tym, że uczę swoją kobietę by była mi posłuszna.

wcześniej pisałem nawet w tym temacie, że nie udaje mi się stworzyć satysfakcjonującego związku.

za dużo pozwalałem, nie było jasno zaznaczonej hierarchii.

01icon_lol2.gif chyba masz bogatą wyobraznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kokojoko, nie wiem czemu używasz słowa "przyznasz", jakby to był jakiś powód do wstydu.

różne kary, w zależności od przewinienia, czasem konfiskuje jej laptopa na określony czas, czasem są to kary cielesne, ale nie mocne, wiec nie nazywaj tego katowaniem czy znęcaniem się.

 

ostatnio po złośliwym komentarzu, kazałem jej namalować sobie na czole, "złośliwiec" i chodzić tak po domu przez cały weekend.

 

z niewolnictwem nie ma to nic wspólnego, kobieta oddana swojemu mężczyźnie, tak to nazywam.

 

 

swoją drogą nie wiem jak możesz mówić, że czasy niewolnictwa już przeminęły skoro szacuje się, że na świecie jest obecnie 30mln niewolników, rekordowa liczba w historii ludzkości.

 

żeby nie było to niewolnictwa nie pochwalam, jest to bardzo złe.

 

-- 05 lut 2014, 17:09 --

 

khaleesi, na takie zaczepki nawet nie odpowiadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kokojoko, nie zniszcze, robie to dla jej i swojego dobra, dla dobra naszego zwiazku. mnie tez nie jest lekko, bo o wszystkim musze decydowac, ona jedynie musi sluchac tego co mowie.

 

ale lepiej tak niz jakby ona decydowala swoje, a ja swoje.

 

btw, wiedzialem, ze takie beda komentarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

różne kary, w zależności od przewinienia, czasem konfiskuje jej laptopa na określony czas, czasem są to kary cielesne, ale nie mocne, wiec nie nazywaj tego katowaniem czy znęcaniem się.

 

ostatnio po złośliwym komentarzu, kazałem jej namalować sobie na czole, "złośliwiec" i chodzić tak po domu przez cały weekend.

 

z niewolnictwem nie ma to nic wspólnego, kobieta oddana swojemu mężczyźnie, tak to nazywam.

tumblr_inline_n03c0szaWR1rrkpke.gif

 

Kokojoko, ja mam nadzieję, że to jest jakiś trolling i jetodik zaraz napisze coś w stylu "no dobra przecież żartowałem, chyba nie braliście tego na poważnie?" :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×