Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

palenie żarów zawsze na propsie,lolz.

Tyrr, Ulegnij mocy neurolepów,benzo czy innego goowna,come to darkside,we have a coookies !

a tak na poważnie,już lepiej przespać 3h w ciągu 1 dnia,chodzić i czuć się jak przysłowiowe "g*wno",niźli spać w ciągu dnia,i roznieść w pył zegar bjologiczny D: (Co to kierwa nie powiesz,wim :<)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, drzemka w dzień zawsze spoko ale jak wstaje po takiej drzemce to czuje się jakbym wstał po dobrej imprezie więc unikam takich przyjemności :uklon:

 

-- 23 gru 2013, 01:18 --

 

magnolia84, to fakt...Organizm całkowicie przestaje ogarniać co się dzieję jak np. mam 3 nocki a potem po nockach kładę się spać 24-1 godzinie i raz wstaje o 8 a raz potrafię spać do 14 tak jak po nocce.

 

Te żarówki co ja mam są bodajże po 1.50zł więc możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od 3 lat ponad, półtora roku szukania przyczyny co mi jest, potem psycholog -> psychiatra i leki, poprawa i od 2 miesięcy znowu wróciło wszystko i zastanawiam się nad pójściem do psychiatry ale jestem przeciwnikiem leczenia farmakologicznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rX_, jak mus to mus...w niektórych przypadkach wystarcza sama psychoterapia, ale często trzeba włączyć leki...

U mnie przed lękami było jeszcze kilka innych przypadłości...i część udało się zwalczyć. Ogólnie to od 17 roku życia, z przerwami, borykam się z tymi problemami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, mnie zadziwia to jak się zmieniłem przez to wszystko, zacząłem inaczej postrzegać świat i ludzi. Wydaje mi się, że już nigdy nie uwolnię się od lęków i myślenia o nich każdego dnia. Jak się nie poprawi do lutego to lecę na wizytę i po pierwsze muszę przestać pić alkohol, fajki udało się już rzucić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rX_, ja wolę o tym wszystkim nie myśleć...po nowym roku zapiszę się do psychoterapeuty. Pokładam w terapii dużą nadzieję.

Alkohol dobrze tłumi lęki...wiem coś o tym ale na dłuższą metę działa depresyjnie, no i to tylko rozwiązanie na chwilę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×