Skocz do zawartości
Nerwica.com

Własny związek wyznaniowy


1234qwerty

Rekomendowane odpowiedzi

W teorii wszystko jest ok, ale w praktyce na pewno będą problemy. Już są kłopoty z rejestracją Kościoła Latającego Potwora Spaghetti. Urzędnicy będę utrudniać jak mogą, nawet minister Boni zlecił(sprzecznie z prawem) wykonanie ekspertyzy w tej sprawie, a przecież państwo nie ma prawa sprawdzać motywów osób, które chcą założyć związek wyznaniowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Depakiniarz, bo pan minister Boni zacznie mówić, że jaja sobie robicie i powoła zespół biegłych, który w swojej ekspertyzie stwierdzi, że to nie jest prawdziwa religia i w ogóle to przekręt, żeby wymknąć się komornikowi :P

 

Chociaż nie jestem pewny czy po zmianach w rządzie Boni się ustał, ale jak nie on, to znajdzie się inny "Boni".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Depakiniarz, bo pan minister Boni zacznie mówić, że jaja sobie robicie i powoła zespół biegłych, który w swojej ekspertyzie stwierdzi, że to nie jest prawdziwa religia i w ogóle to przekręt, żeby wymknąć się komornikowi :P

 

 

Chociaż nie jestem pewny czy po zmianach w rządzie Boni się ustał, ale jak nie on, to znajdzie się inny "Boni".

Potem to tylko kolejne 456 zespołów śledczych i komisji :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią należałbym do takiego związku. Mam duży szacunek dla osiągnięć techniki. I jak szkoda mi wyrzucić "świętego obrazka" tak samo z trudem uczyniłbym to z komputerem. Podobnie z książkami i różnymi osiągnięciami myśli ludzkiej na nośnikach.

 

Choć z drugiej strony, to trochę robienie kpiny, bo nie wiadomo, czy takie coś można jeszcze nazwać religią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Depakiniarz to jest najlepszy pomysł na jaki człowiek mógł kiedykolwiek wpaść. Jako chadowiec niekoniecznie panujący nad maniakalnymi wydatkami ryncyma i nogima mogłabym się takiego wyznania trzymać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×