Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Zdradź mi frasującą mnie rzecz,co u diabła na twoim avatarze jakichś wojskowych/bojówki robi ten biały tygrys?

Czy raczej przeklejony z innego zdjęcia :mrgreen:

Oddział na avatarze to Serbska Straż Ochotnicza zwana także Tygrysami Arkana, tak więc tygrys jest maskotką oddziału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, a Wy mnie nie mieliście czasem banować z automatu ? :P Ty Kastrel to coś za mało asertywny jesteś :D Konto od tak z dupy wzięte :P Ja tylko na chwilę. Sprawdzałem, czy moje ip nie figuruje jeszcze na czarnej liście ;)

 

BTW. Candy i Mushrooma ode mnie przeproś ;) Tamten randomowy hejt, to serio nic osobistego :P Byłem zalany alkoholem, przećpany morfiną, przepełniony "bólem dupy", a oni ... oni akurat się napatoczyli :D Chociaż Candy czasem mnie irytowała :P Zwyciężczyni plebiscytu w kategorii "nie wiem, ale się wypowiem" xD Do Mushrooma nic nie mam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, ale że jak "wyżej postawieni" ? :P ONI już wiedzą ? :D

 

BTW. O czym rozmawia się w kuluarach ? :P Pewno macie swoiste tajne "podforum" moderatorskie, co nie ? ;)

 

Kestrel, Stary, ja się do tego nie nadaję, coby z Wami na tym forum bez łamania etykiety funkcjonować :D

 

W ogóle ostatnio wkurwia mnie to, że z racji rozkurwów degeneracyjnych mojego mózgu straciłem z 80% swojego intelektu i czuję się przygłupi jak nigdy dotąd :P Czujesz ten "ból dupy" ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, Stary, to nawet nie o alko i narkotyki chodzi :P Nie wiem, jakieś neurodegeneracje i otępienia mnie pomimo tego dopadają :P W zasadzie to relatywnie niedużo ćpam i piję :D

 

Wiesz, kiedyś rozkurwy psychiczne, somatyczne, neurologiczne często równie silnie co i obecnie mi doskwierały, ale nigdy nie było takich deficytów intelektualnych ... Ku*wa, chyba się kończę :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

depresyjny15, jestem wściekła o różne rzeczy, nie tylko to.

 

silence_sadness, hej :papa:

Edytowane przez SmutnaTęcza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×