Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

nerwa, ja to z pulsem mam non stop coś.... dzis np jak wstałam to miałam 110, dopiero po lekach mam normalny puls, ale jest czas gdzie budzę się i mam od razu normalny... więc wszystko to psychika na to wygląda...

a co do wiatru i okresu to mam chyba najgorszy duet :D plus zmiana leków i dziwie się dlaczego tak okropnie się czuję...

a miewacie tak, że macie mega rozregulowany okres przez nerwy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faraway, ja kiedys sie tez z pulsem strasznie meczylam - potrafilam calymi dniami miec podwyzszony :-/ Ale potem mi jakos przeszlo i teraz - jak sie denerwuje to mi skacze, ale juz tak nie zwracam uwagi, no i wlasnie po alkoholu.

Ja z okresem to mam tak przewaznie, ze czesto zdarza mi sie opozniony. Nieraz jest ok, a nieraz musze czegos krocej lub dluzej. Ale tez ponoć kazde takie stray jakos tam wstrzmuja caly ten proces i wtedy sie przesuwa. Np. ja teraz juz powinnam teoretycznie miec ale nie mam... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja lekarka pozwoliła mi się napić trochę alkoholu, jedynie zabroniła mi się upić :nono:

 

Czasami wieczorem wypiję piwko czy wiśniówkę własnej roboty i nic mi nie dolega na szczęście.

 

A powiedzcie czy macie nericę lękową czy ZOK a też? A może coś ciekawszego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie tez klaustrofobie (ale to od zawsze) i rozne inne :) i depresja tez sie czasem zdarzy... ale trudno nie miec, przy tej calej nerwicy ;)

A ja dzisiaj od rana mam takie wkurzenie, ze chetnie bym wziela zastawe stołową i porozbijala wszystko o sciany! Nie wiem dlaczego :) moze to przez to, ze cos sobie poplanuje a potem nic z tego nie wychodzi bo w nocy nie spie,a moze po prostu przed okresem. Ale jak slowo daje.... cos bym rozwalila :twisted:

 

-- 06 gru 2013, 12:50 --

 

problem jest tylko taki, ze nie mam zastawy stołowej... ;) kilka talerzy na krzyż i tyle z tego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, stres juz mam wiekszy i tak to sie objawia u mnie ... wiesz teraz bede miala po calosci takie dni przed zusem a po zusie tez kilka...

 

-- 06 gru 2013, 14:09 --

 

A PJT spi zas 8)

 

-- 06 gru 2013, 14:10 --

 

straam sie tego lososia zrobic i zupelnie mi nie idzie :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, jestem nie mialam netu chwile i pradu pewnie przez ten huragan :roll::roll::roll:

 

-- 06 gru 2013, 14:38 --

 

hania33, nie umiem bo wiem ze tamz as przeprawa niby jak ma czlowiek sie wyzbierac z nerwicy jak oni stale mnie wzywaja. :why:

 

-- 06 gru 2013, 14:43 --

 

Zalatana23, :*** Hey witaj

 

-- 06 gru 2013, 14:45 --

 

kasiątko, tulam :**** Jestes juz w domku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×