Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

lepszaja

Użytkownik
 • Zawartość

  40
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. lepszaja

  Zjednoczone Stany Lękowe

  nerwa może nie rozbijaj jednak nic bo potem nie dość, że będziesz musiała posprzątać to jeszcze będziesz musiała pójść do sklepu po nowy brrrr Ja mam nerwicę lękową i ZOKa:(
 2. A w mojej ulotce Escitalopram PharmaSwiss, bo taki kupiłam teraz bo kosztował 4 zł:) jest napisane: Tak jak w przypadku innych leków stosowanych w depresji, poprawa stanu pacjenta nie następuje natychmiast. Pacjent może odczuć poprawę dopiero po kilku tygodniach od rozpoczęcia leczenia escytalopramem. Dlatego ważne jest, aby pacjent postępował ściśle według zaleceń lekarza i nie przerywał leczenia ani nie zmieniał dawki bez konsultacji z lekarzem
 3. lepszaja

  Zjednoczone Stany Lękowe

  Moja lekarka pozwoliła mi się napić trochę alkoholu, jedynie zabroniła mi się upić Czasami wieczorem wypiję piwko czy wiśniówkę własnej roboty i nic mi nie dolega na szczęście. A powiedzcie czy macie nericę lękową czy ZOK a też? A może coś ciekawszego?
 4. lepszaja

  Zjednoczone Stany Lękowe

  Ja już wypiłam podwójne espresso:) i leżę dalej w łóżku:( Muszę wstać i połknąć tabletkę I zjeść śniadanie:(
 5. lepszaja

  Zjednoczone Stany Lękowe

  Płatku trzymaj się dzielnie na tej komisji. Nie zazdroszczę, chociaż nigdy nie byłam, jedynie słyszałam od mojej szwagierki, która jest po mastektomii- koszmar, czuła się jak w obozie: łysa po chemii, bez piersi rozebrana przed komisją- to moim zdaniem poniżanie chorego, który niby ma prawo do godności. Mam nadzieję, że Ty szybciutko , bezboleśnie załatwisz wszystko. Hania leczo robisz dzisiaj?Lubię leczo mojej mamy, sama nigdy nie robiłam. Ja nie lubię gotować Ja mam gołąbki i paprykę faszerowaną od teściowej.
 6. lepszaja

  Zjednoczone Stany Lękowe

  Witajcie dziewczyny;) Hania już 7 miesięcy esci biorę:) To długo czy krótko? Teraz mi lekarka dołożyła Sulpiryd ale nie biorę go, bo miałam jazdę z PRL. Wcześniej brałam spamilan ale już odstawiłam. Potrzebuję czegoś na motywację, zwiększenie chęci do działania.
 7. lepszaja

  Zjednoczone Stany Lękowe

  Ale elicea to escitalopram? Bo ja biorę escitalopram od 7 miesięcy. Działa napewno bo teraz wytrzymuję sama ze sobą i nawet siebie lubię. Odzyskałam poczucie własnej wartości i radość.
 8. lepszaja

  Zjednoczone Stany Lękowe

  Cześć płatku CześćPJT PJT Ty już 3 kawę wlewasz w siebie? Niezły jesteś. Ja jeszcze leżę w łóżku, ciekawe do której dziś w nim poleżę. Czy zwiększając dawkę leku można uzyskać gorsze działanie niż to, które wywołuje on obecnie? Nie wiem czy wiecie o co mi kaman? Boję się że zwiększając dawkę schrzanię to co dobre daje mi teraz esci.
 9. lepszaja

  Zjednoczone Stany Lękowe

  Witajcie:) Co za noc paskudna, normalnie się zmęczyłem tylko zamiast wypocząć. Powiedzcie mi czym mogło by skutkować zwiększenie dawki esci? Czy znowu będę przechodziła działania uboczne? Nie mam już takiego lęku wolnopłynącego tylko takie napady paniki ale raczej uzasadnione. Tzn nie do końca bo wyjście do sklepu tez stanowi problem. Denerwują mnie ludzie jak się pchają lub mnie dotykają- tylko wtedy ja się złoszczę. W myślach ich wyzywam i takie tam:(
 10. Artemiss24 jak już zaczęłaś i przechodzisz przez te działania uboczne to poczekaj, lek zaczyna działać po 2,3 tygodniach a nawet po miesiącu. Katarzynka ja myślę, że Ty masz te uboju po tym drugim leku na sen. Ja biorąc esci na początku nie czułam się jak zombi, fakt że dużo spałam ale nie byłam i nie jestem znieczulica emocjonalnie, wręcz przeciwnie po esci moje uczucia się poprawiły, nastrój polepszył czuję się tak jak kiedyś przed chorobą a to że nie chce mi się nieraz nic to może ubok ale wolę to niż mój wcześniejszy nastrój i złość na otaczający świat.
 11. lepszaja

  Zjednoczone Stany Lękowe

  Nie ma nikogo???? Ja nie mogę spać przez ten wiatr, mam niezłą jazdę. Zasłoniłam rolety w domu i nic mi to nie pomogło. Pies tylko mnie rozumie bo chyba przeżywa to co ja, biedna moja psinka też jest cała roztrzęsiona przez tego Xawiera. Serce mi wali jak oszalałe, niedobrze mi i trzęsę się a do rana tak daleko, niezłego mam Mikołaja:( Ale Wam życzę fajnych prezencików pod poduszkami!
 12. lepszaja

  Zjednoczone Stany Lękowe

  cześć nocnym duszkom. ja właśnie ogarnęłam paczki mikołajowe i siedzę pod kołderką bo Xawier nadciąga. serio się boje bo u mnie wieje bardzo a przecież ja na południu jestem. Ciekawe jak się Amelia miewa bo Ona na górze polski. a jak już o lekach piszecie, to może ktoś wie co bym mogła wziąć aby dodać energii swemu życiu, dostałam na to ten Sulpiryd ale już go od wczoraj nie biorę.
 13. lepszaja

  Zjednoczone Stany Lękowe

  PJT flirtu Ci się zachciewa, myślisz, że człowiek na psychotropkach o tych sprawach jeszcze myśli? Ja jestem oziębła bardzo niestety:(
 14. lepszaja

  Zjednoczone Stany Lękowe

  Witajcie:) czy to już 400 setna strona naszych spamów: ja byłam na zakupach- koszmar brrrr
 15. lepszaja

  Zjednoczone Stany Lękowe

  Ja też lubię wszystko co dobre a zwłaszcza jak mi ktoś poda:) co niestety zdarza się tylko w restauracji;) Smacznego wszystkim sporzywającym obiadek! Ja spadam do tej księgarni bo nie dotrę do niej dzisiaj, tak się ociągam przed wyjściem z domu, serce mi jakby mocniej bije- sama przyjemność
×