Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak rozpoznac, ze facet jest Toba zainteresowany :D


Candy14

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież napisałam, że dla mnie był przystojny, ale przystojnych chłopaków było wielu i chyba nawet było paru, którym bym się spodobała, ale nie mieli tego czegoś, byli nudni, przewidywalni a on przez to, że niedostępny był bardziej interesujący.

Nie umiem tego dokładniej wytłumaczyć.

Piszecie, że musi być przystojny. Dla jednej przystojny będzie łysy dres, dla drugiej długowłosy hipster. O gustach się nie dyskutuje.

 

 

Ale pisałaś, że był przystojny nie tylko dla Ciebie, więc musiał być przystojny w ogólnym kanonie. Żeby nie być gołosłownym:

 

...a w nieujawnianiu zainteresowania bezpośrednio jest pewien sposób. ;)

 

Nawet wiem jaki :) Podryw na niedostępnego, NieznanegoSprawcę :D

Działa na wiele dziewczyn. Mi (i nie tylko mi) mój mąż się spodobał, bo był niedostępny :mrgreen:

 

Tak więc Mushroom 2:0 dla nas ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, to jednak spróbuję... To są jedynie moje subiektywne spostrzeżenia... Nieprzystępny kręci bo (mogę się powtarzać):

- jest tajemniczy

- jest ciekawy/interesujący

- możemy sobie dopowiedzieć to czego nie wiemy

- jeśli jest niedostępny "zdobycie" go jest w pewny sensie jakiś osiągnięciem dla kobiety, która lubi zdobywać

- jeśli jest niedostępny i nie zwraca uwagi na kobiety, a na nas zwróci czujemy się wyjątkowe (co innego jak zwróci na nas uwagę pan, który "kocha" wszystkie kobiety w promieniu 10 km...)

- jest w pewnym sensie wyjątkowy, bo nie zwraca uwagi na każdą dziewczynę tylko na tą wybraną, co dobrze o nim świadczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kokojoko, Ale rozumiesz, że to się tyczy faceta przystojnego? (wiem, że rozumiesz)

Żadnej kobiecie nie chce się biegać za niedostępnym brzydalem, choćby był niewiadomo jaki z charakteru czy bóg wie co jeszcze.

STOP KŁAMSTWOM!!! :twisted::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisałam, że dla mnie był przystojny, ale przystojnych chłopaków było wielu i chyba nawet było paru, którym bym się spodobała, ale nie mieli tego czegoś, byli nudni, przewidywalni a on przez to, że niedostępny był bardziej interesujący.

Nie umiem tego dokładniej wytłumaczyć.

Piszecie, że musi być przystojny. Dla jednej przystojny będzie łysy dres, dla drugiej długowłosy hipster. O gustach się nie dyskutuje.

 

 

Ale pisałaś, że był przystojny nie tylko dla Ciebie, więc musiał być przystojny w ogólnym kanonie. Żeby nie być gołosłownym:

 

...a w nieujawnianiu zainteresowania bezpośrednio jest pewien sposób. ;)

 

Nawet wiem jaki :) Podryw na niedostępnego, NieznanegoSprawcę :D

Działa na wiele dziewczyn. Mi (i nie tylko mi) mój mąż się spodobał, bo był niedostępny :mrgreen:

 

Tak więc Mushroom 2:0 dla nas ;)

 

Tak, oprócz mnie podobał się w tym czasie aż trzem koleżankom. No, prawdziwy Playboy ;)

 

light, to że ktoś podoba się komuś, nawet grupce kobiet, nie oznacza jeszcze, że jest przystojniakiem dla ogółu kobiet. Tak samo przystojniak, nie musi być w typie każdej kobiety. Mi się nigdy nie podobali typowi przystojniacy.

 

Co za dyskusyyyja :bezradny:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kokojoko,

- jest tajemniczy

- jest ciekawy/interesujący

- jest w pewnym sensie wyjątkowy, bo nie zwraca uwagi na każdą dziewczynę tylko na tą wybraną, co dobrze o nim świadczy

To są cechy występujące nie tylko u tych nieprzystępnych ;) Ostatnia sprawa wg mnie to domena sporej liczby facetów :)

- możemy sobie dopowiedzieć to czego nie wiemy

Bardzo ryzykowne, szczególnie przy początku relacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, ale jednak ma wiec w czym problem?

Taka sama zasada dziala w druga strone. Sa laski ktore podobaja sie wszystkim facetom i takie ktore podobaja sie waskiej grupie facetow i o dziwo te drugie sa czesciej w szczesliwych zwiazkach bo opartych na czyms wiecej niz tylko urodzie. Nie wiem o co chodzi w tej tezie waszej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, ale jednak ma wiec w czym problem?

a gdzie ja pisałem że mam z tym problem?

problem to ma co najwyżej brzydki facet bo skoro podoba się nieznacznej ilości kobiet to w jego przypadku technika na tajemniczego będzie bardzo nieskuteczna. Być może inne techniki gdzie można nadrobić charakterem są lepsze dla niego, a nawet na 100% jestem pewien że są lepsze.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anna.anakaia, jestem już łysy, po czterdziestce, od amfetaminy dawno wypadły mi zęby.

to już wolę te stare zdjęcie z legitki, co to za gierka na kacu po "winie marki wino" zrobiłem sobie do książeczki partyjnej. :great:

Wrzę z niecierpliwości. Nieznany Sprawca okaże się Znany. Wiesz, że z miejsca będziesz musiał wystosować podanie do Adminki o zmianę nicku? ;)

Już dziś drżą mi ręce- czy gdy wrzucę tu swoje zdjęcie, zniknę?? Ta obłąkana fluktuacja kwantowa rozpłynie się w przestrzeni? Jestem tylko złą reminiscencją zbiorowych urojeń wielu setek różnych wariatów, którzy piszą na tym koncie z naszego oddziału zamkniętego.

Wszyscy Was dziś pozdrawiamy, i mówimy dobranoc- bo od zolpidemu tańczą już literki. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14,

Nie wiem o co chodzi w tej tezie waszej

Ja wnioskuję, że chodzi o to, że nieprzystępny facet musi zwracać uwagę wyglądem. Idąc dalej musi by dla danej babki atrakcyjny.

 

Czyli jak w przypadku każdej relacji, partnerzy muszą być dla siebie atrakcyjni fizycznie, nie wiem co ma do tego dostępność czy niedostępność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anna.anakaia, no ale jak facet jest niedostepny to ta niedostepnosc jest dla kobiety atrakcyjna i wlacza sie instynkt zdobywcy. Nawet jak jest brzydki to ma zwrocic na mnie uwage i juz! Moge go potem olac ale mam te niedostepnosc zmiekczyc :D Tak to dziala. Na tej samej zasadzie faceci zajeci sa bardziej atrakcyjni dla innych kobiet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anna.anakaia, no ale jak facet jest niedostepny to ta niedostepnosc jest dla kobiety atrakcyjna i wlacza sie instynkt zdobywcy.

A w takiej knajpie powiedzmy czym się różni ten facet atrakcyjnie niedostępny od takiego który przyszedł tam na piwo i w ogóle nie jest zainteresowany niczym poza pogaduchami z kumplem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tajemniczość jest bardzo ważna, sam mam plan żeby jak się pozbieram chodzić w koszulce z odwróconym krzyżem i złapać w sieć jakąś ciekawską emo-nastolatkę, chociaż najlepiej by było jakbym przyjął taki image

[videoyoutube=Qv0VBAXQZ1g][/videoyoutube]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×