Skocz do zawartości
Nerwica.com

Tatuaże, piercing i inne modyfikacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nad swoją dziarą myślałam bardzo długi czas i nie poszłam i nie zrobiłam go, póki na 100% nie miałam dokładnie całego planu w głowie. Mam już jakiś pomysł na kolejny, ale to nie jest jeszcze to. To jest na całe życie, więc współczuje wszystkim co sobie robią ot tak, bo modne, bo cokolwiek - bo Ci ludzie będą tego żałować.

.

Dokładnie :great:

 

Ja póki co mam jeden mały napis na nadgarstku, ale również długo nad nim myślałam. Odzwierciedla on w 100 % mnie, coś co czuję, coś do czego dążę. Jest to moje. Druga sprawa ...podobają mi się tatuaże dla mnie jest to sztuka przez duże S.

 

-- 23 lis 2013, 08:25 --

 

a tak propo dziarania długopisem :mrgreen: łapcie.

http://www.sadistic.pl/polsko-dokad-zmiarzasz-vt190733.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podziwiam ludzi, którzy tatuują sobie całe plecy w jeden wielki wzór ;) dla mnie to za dużo ;p

 

moje inspiracje:

 

b88f0a6844f9ba7b9a98963e0d7b814b.jpg

 

(miechunka-nie oko:))

 

731d73d66a1ee0ccc3fb489012b73f1b.jpg

 

bf9c0bdf9064abbd7726af9ba3e4762b.jpg

różowa peonia, albo magnolia chodzi mi po głowie od kilku lat i myślę, że to będzie właśnie ten pierwszy

 

2433c7f9b5395df773e28ad1186b253d.jpg

 

idealny dla wszystkich lękowców ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygląda na to, że nie pojadę do Pragi na tatuaż :(

wysłałam drugiego maila z kilkoma pytaniami o takie podstawowe rzeczy jak ile się czeka na termin i jak jest z projektem, zapytałam też o to czy używa wegańskich tuszy i tu wymieniłam chyba z 7 różnych firm, tych najbardziej popularnych jak Intenza, Stable Colour i parę innych, na prawdę większość tego używa bo są dobre i znane.

:hide: ciężkie życie wegan. chyba będziemy musieli zrobić takie kampanie jak geje, żeby się ludzie z nami liczyli. nawet mi nie odpisał na maila!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już chyba ostatni update z mojej strony: opuchlizna z nogi zeszła, ze stopy tak w 90%. Nic już nie boli, teraz tylko swędzi, momentami konkretnie :D Ale to dobry znak ;)

Na poprawki się chyba nie zanosi, ewentualnie jeden detal bym poprawił i tyle. Co do kontynuacji i ewentualnego piszczelu muszę się zastanowić bo prawdopodobnie cyrki z gojeniem były by jeszcze większe :? Ale znając siebie za miesiąc zapomnę o tym i znowu tattoo zawładną moją głową :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyrr, To jest pasja

:pirate:

Funny-meme-Its-happened.jpg

suchar,ale jebłem śmiechem

 

 

coby nie robić OT - projekt pi razy drzwi i motyw mam wymyślony po biomechanice :pirate: ( o ile dziaranie mi się spodoba i finan$e pozwolą)

2l8ggmo.jpg

+

20ztlwg.jpg

 

Połączenie w sensie krzyż wywalę ze środka,a "wstawię" tam albo miecz,albo cały wzór,tylko pomniejszony.

 

Innymi słowy,sporo kresek i szczegółów ,tylko tym razem na czarno :pirate:

(wiem,może wiać odpustem i przekombinowaniem,ale co poradzę,taki już spaczony gust mam :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyrr, Szefie,najdroższy najf jaki znam

http://www.bladehq.com/item--GIANT-Microtech-Marfione-Custom--12587

Ale niezbyt mi się podoba :pirate:

Co do dragona,pewien nie jestem,może sobie daruje,tu się zastanawiam.

Co do tego czemu czarny,nie wiem,jakoś tak :<,Ale jako że jestem stabilny niczym nitrogliceryna,to może i jakiś kolor się tam wkradnie.

Nie chcę znów wydać ponad 2k ;_;....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyrr, Na ukrainę raczej się nie wybieram,Choć na 2015 planuje wycieczkę do Kijowa i Czarnobyla na zwiedzanie :pirate: Ale to odległe plany.

Co do ilości sesji,robiłbym to tylko z 1 strony przedramienia (zewnętrzna), czyli może w 1 sesyji by się zmieściło,ewentualnie 1 z kawałkiem,to się zobaczy już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×