Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Łódź]


megi55

Rekomendowane odpowiedzi

Demonniczna25,

Co za pytanie. Przejrzyj ostatnie parę stron, gdyż to na nich są miarę aktywni użytkownicy z Łodzi i okolic. Niektórzy nawet skłonni byliby się spotkać, aczkolwiek w świeżo utworzonym dziale o zlotach, w wątku Łódzkim są pustki, w porównaniu do innych miast/regionów. Zdecydowanie to niej jest Trójmiasto, Kraków czy Śląsk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

natalia805,

Teraz faktycznie masz go dużo. Odnośnie zlotu. Bo on upadł. :?

 

 

 

Łódź mało chętna widać;-) Cóż życie , może kiedyś .

 

-- 28 lis 2013, 21:18 --

 

natalia805, to Ci zazdroszczę bo ja mam ostatni rok przed rewolucją życiową (to nie ślub:D) jak na razie mogę się nieco oderwać jak chcesz to napisz :) kawka w miłym towarzystwie jeszcze nikomu nie zaszkodziła

 

 

Co to za rewolucja?? Jeśli można wiedzieć a kawa w ten mróz dobry pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

natalia805,

Teraz faktycznie masz go dużo. Odnośnie zlotu. Bo on upadł. :?

 

 

 

Łódź mało chętna widać;-) Cóż życie , może kiedyś .

 

-- 28 lis 2013, 21:18 --

 

natalia805, to Ci zazdroszczę bo ja mam ostatni rok przed rewolucją życiową (to nie ślub:D) jak na razie mogę się nieco oderwać jak chcesz to napisz :) kawka w miłym towarzystwie jeszcze nikomu nie zaszkodziła

 

 

Co to za rewolucja?? Jeśli można wiedzieć a kawa w ten mróz dobry pomysł.

Ze względu na zmianę diagnozy musiałem dosłownie przewrocić życie do góry nogami szkoła remoncik mieszkania dalsza praca nad sobą bla bla bla. Możesz nie wierzyć ale z braku laku prawie nie wychodziłem do towarzystwa no i że leki były na co innego wybiłem praktycznie znajomych ( tylko 2 zostało) ale jak juz kobieta się wtrąca to żadnego do kina nie chodzę bo z kim? kawa smakuje lepiej gdy w miedzyczasie się z kimś rozmawia aniżeli gapienie się na innych:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na zmianę diagnozy musiałem dosłownie przewrocić życie do góry nogami szkoła remoncik mieszkania dalsza praca nad sobą bla bla bla. Możesz nie wierzyć ale z braku laku prawie nie wychodziłem do towarzystwa no i że leki były na co innego wybiłem praktycznie znajomych ( tylko 2 zostało) ale jak juz kobieta się wtrąca to żadnego do kina nie chodzę bo z kim? kawa smakuje lepiej gdy w miedzyczasie się z kimś rozmawia aniżeli gapienie się na innych:)

 

 

 

No to trochę się dzieje , a jak dajesz radę ?? A co do tego że kawa z kimś lepiej smakuje to przyznaje 100% racji a w zimowe wieczory jeszcze lepiej ;-))))

 

-- 03 gru 2013, 22:43 --

 

Semir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

natalia805, no właśnie zacząłem od szpitala parę dni i już mnie nie ma. Potem będzie już tylko lepiej i tak jak mówię będę miał o wiele więcej czasu aniżeli wcześniej przez co potem już nikt nie chciał się do mnie odezwać więc chętnie Cię zaproszę. Zawsze to będzie dla mnie miła odmiana:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

natalia805, no właśnie zacząłem od szpitala parę dni i już mnie nie ma. Potem będzie już tylko lepiej i tak jak mówię będę miał o wiele więcej czasu aniżeli wcześniej przez co potem już nikt nie chciał się do mnie odezwać więc chętnie Cię zaproszę. Zawsze to będzie dla mnie miła odmiana:)

 

 

To trzymam kciuki i czekam na wiadomości jak ci idzie. POzdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×