Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Łódź]


megi55

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę chcielibyście się spotkać z osobami, o których nie wiecie nic, oprócz nicku i tego, że są łodzianami? Bo ja raczej nie. Byłem na jednym takim spotkaniu forumowym, ale tam już troszkę znałem parę osób, ponieważ udzielały się na forum, co pozwoliło mi mieć o nich jakieś mgliste wyobrażenie. A tak po jednym poście, to co ja mogę się dowiedzieć o Was, oprócz tego , że chcecie się spotkać. Trochę może marudzę, bo przecież nikt mnie za łeb nie ciągnie na taki zlocik, ale musiałem to napisać.

 

-- 09 lip 2013, 22:43 --

 

Widzę, że w Łodzi nadal panuje dżuma, albo się wszyscy ogarnęli oprócz mnie :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę chcielibyście się spotkać z osobami, o których nie wiecie nic, oprócz nicku i tego, że są łodzianami? Bo ja raczej nie. Byłem na jednym takim spotkaniu forumowym, ale tam już troszkę znałem parę osób, ponieważ udzielały się na forum, co pozwoliło mi mieć o nich jakieś mgliste wyobrażenie. A tak po jednym poście, to co ja mogę się dowiedzieć o Was, oprócz tego , że chcecie się spotkać. Trochę może marudzę, bo przecież nikt mnie za łeb nie ciągnie na taki zlocik, ale musiałem to napisać.

 

-- 09 lip 2013, 22:43 --

 

Widzę, że w Łodzi nadal panuje dżuma, albo się wszyscy ogarnęli oprócz mnie :?

 

 

Tak samo jest ze spotkaniami w Warszawie... Często proponują je osoby, które prawie się nie udzielają na forum. Nie ciekawią mnie.

Mam takie samo zdanie na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poem,

To wygląda na to, że coś nasze regiony są ubogie w takich ludzi jak my.

 

Nasuwa mi się też taki wniosek, nie wiem czy właściwy. Skoro te proponujące spotkanie osoby, prawie w ogóle nie udzielają się na forum to na takim spotkaniu tym bardziej będą siedzieć cicho. Chociaż mogę się mylić, bo ja w realu jestem znowuż dużo bardziej milczący niż tutaj. Zazdroszczę Trójmiastu. Tam to mają ekipę.

 

Cóż pozostaje czekać, może w końcu ktoś przybędzie co da się poznać na forum, a później jeszcze będzie chętny na ustawkę. Życzę tego Tobie i sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kwestia anonimowości - jak ktoś pisze na forum to nie chce się dać poznać w realu. I odwrotnie.

 

Skoro te proponujące spotkanie osoby, prawie w ogóle nie udzielają się na forum to na takim spotkaniu tym bardziej będą siedzieć cicho.
Zupełnie nie wiadomo czego się spodziewać :P

 

Zaproponowałam teraz spotkanie w weekend, zobaczymy...

 

Życzę tego Tobie i sobie.

Dzięki :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poem,

Zupełnie nie wiadomo czego się spodziewać :P

No właśnie a ja niespodzianek nie lubię. Tym bardziej nieprzyjemnych.

 

Zaproponowałam teraz spotkanie w weekend, zobaczymy...

No widziałem właśnie. Jednak się skusiłaś. To jest odważniejsza ode mnie bo ja tu nieprędko coś takiego zaproponuję.

No i masz już pierwszego chętnego. Długo nie czekałaś. Teraz wystarczy już dogadać szczegóły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak w sumie masz rację, też piszą o takich sprawach.

 

A tu widzę tylko planujecie spotkania teraz..no

A spotkań nikt tu nie planuje wbrew wszelkim pozorom. Dużo ludzi chce, a nikt nic nie organizuje konkretnego.

 

Pisz na co masz ochotę, offtopy to popularna rzecz tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się z chęcią z kimś spotkał. Najlepiej w większym gronie. Nie mam praktycznie żadnych postów na forum, ale to chyba mnie nie wyklucza? Potrzebuję wsparcia tak jak każdy i nie widzę problemu, by umówić się z obcą osobą, która ma problemy z psychiką/uzależnieniem np. od narkotyków. Jestem osobą spokojną.

A liczba postów na tym forum raczej nie powinna wykluczać, ponieważ zakrawało by to od dyskryminacje, a spotkania są właśnie po to by się poznawać.

To w Real'u człowiek powinien się tak na prawdę poznawać nie przez sieć...

 

Więc jeśli jest ktoś z Łodzi, kto ma ochotę porozmawiać/umówić się to zapraszam pod numer gg: 3471489

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AmnuM,

Jestem osobą spokojną.

Dla mnie to zdecydowanie za mało informacji o kimś z kim miałbym się spotkać.

 

A liczba postów na tym forum raczej nie powinna wykluczać, ponieważ zakrawało by to od dyskryminacje, a spotkania są właśnie po to by się poznawać.

Nie wyklucza, nikt tego tu nie napisał. Jednakże skoro o kimś bardzo mało wiem, tak jak o Tobie, to jakoś nie przejawiam zbytnio chęci do spotkania się z takim człowiekiem, bo jest dla mnie tak samo obcy jak każdy mijany przechodzień na ulicy.

 

To w Real'u człowiek powinien się tak na prawdę poznawać nie przez sieć...

Oczywiście, że tak, ale to jest forum internetowe nie realne i ludzie po tu przychodzą, żeby, podyskutować, popytać, poradzić, zobaczyć jak inni sobie radzą z podobnymi problemami itp., itd. i przeważnie chcą to robić anonimowo z różnych powodów. Stosunkowo bardzo mała liczba użytkowników chce się poznawać w realu, a jeśli chcą to już zrobić to wcześniej należałoby jakoś dać się poznać innym forumowiczom, poprzez udzielanie się w różnym tematach. Dla mnie to dość logiczne i naturalne.

 

I jak bardzo chcesz się z kimś spotkać to wpadnij w terminie 15-18 sierpnia do Arturówka, a na pewno znajdziesz okazję do rozmowy z osobami, które borykają się z podobnymi problemami co Ty. Szczegóły znajdziesz pod linkiem w moim podpisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz zbyt rygorystyczne podejście, Tu są osoby na tyle indywidualne i zdolne do różnych rzeczy (problemy z Psychiką). A co do Arturówka, byłem tam jak byłem małutki.... Spotkanie pomaga (w niektórych przypadlach), i może to być też Łódź. Chyba, ze jesteś prezesem tego forum i sam, odgórnie decydujesz i ustalasz spotkania Łodzian chorych psychicznie(sorry, ale nie chciałem, żeby to tak zabrzmiało, nawet śmieszne); :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AmnuM, ,

Masz zbyt rygorystyczne podejście,

:shock: Do czego? Do ludzi? Wiesz, jak chcesz to zacznij zagadywać przechodniów, będzie to samo jakbyś się się spotkać z tymi co mają po jednym poście.

Tu są osoby na tyle indywidualne i zdolne do różnych rzeczy

Nie wiem co miałeś na myśli.

Chyba, ze jesteś prezesem tego forum i sam, odgórnie decydujesz i ustalasz spotkania Łodzian chorych psychicznie(sorry, ale nie chciałem, żeby to tak zabrzmiało, nawet śmieszne); :twisted:

Śmiesznie to dla mnie nie zabrzmiało (bo mam inne poczucie humoru), za to totalnie nie zrozumiale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miało być napisane na luzie i takie właśnie jest, a skoro nie rozumiesz, to chociaż miło że jesteś inicjatorem spotkań. Czyli wychodzi na to, że żebym mógł się pojawić na jakimś forumowym spotkaniu, to muszę ponabijać trochę postów? Rozumiem, że chodzi o to żeby inni mogli mniej-więcej wyrobić sobie w jakimś, tam stopniu pogląd na moją osobę by wiedzieć z kim mają do czynienia? Patrzenie na kogoś przez pryzmat udzielania się na forum internetowym potrafi być mylne i złudne. Wiem co mówię, bo spotykałem się już z osobami poznanymi w "Sieci" i do dzisiaj utrzymujemy kontakt.

 

Mam na prawdę wiele do zaoferowania, jako np. towarzysz do rozmowy, wspólnych spacerów, czy też przemyśleń.

Z chęcią poznam dziewczynę(w sumie kobietę) o problemach typu DDA, osobowość samotnicza, depresyjna, melancholijna, która lubisz puszczać wodzę fantazji od czasu do czasu.

 

Więc jeśli jest ktoś z Łodzi, kto ma ochotę porozmawiać/umówić się to zapraszam pod numer gg: 3471489

 

Pozdrawiam Patryk!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AmnuM,

Czyli wychodzi na to, że żebym mógł się pojawić na jakimś forumowym spotkaniu, to muszę ponabijać trochę postów?

To nie obowiązek. Pisałem o swoim poglądzie na ten temat. Ja tak wolę po prostu.

Patrzenie na kogoś przez pryzmat udzielania się na forum internetowym potrafi być mylne i złudne.

Ludzie w realu też potrafią robić złudne wrażenie, czasami o wiele bardziej i częściej niż w sieci. Ja na przykład tutaj nie muszę udawać kogoś innego ani wstydzić się moich problemów czy poglądów. Na żywo nie jest już tak różowo i muszę często nosić maski.

 

Powodzenia w szukaniu dziewczyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dziękuję za wspieranie w szukaniu, no nie ukrywam... Tej drugiej połówki( i chciałbym, żeby była nawet świrnęta!). Ale ten wątek, chyba nie od tego... A co do tego co napisałeś, że ty tak masz, no cóż... Każdy ma swoje przywary i myślokształty.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o Widzę , ze trochę ludzi z Łodzi jest , bardzo sie cieszeeeee witam wszystkich :D

 

 

Ma ktoś namiary na dobrego psychologa państwowego albo prywatnego , który specjalizuję się w nerwicy lękowej ?

Ja póki co lecze się u dr. Pniewskiego i jak dla mnie jest fantastycznym człowiekiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne,

Jest trochę, ale siedzą zwykle cicho. Jeśli kogoś tu szukasz to to jest zły adres. Niestety. Psychologa dopiero co odpuściłem, ale ostatnie wydarzenia skłaniają mnie do poszukiwań jakiegoś psychiatry w regionie, bo jednak ze mną już nieklawo. Znasz może jakiegoś?

W sumie i tak powertuję trochę wątek, może były jakieś polecanki.

 

A tak w ogóle to witam Cię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul mam kilka nazwisk , podobno sa jedni z lepszych i z powołaniem , ja się leczę u dr. Rafała Pniewskiego na Wyszyńskiego w Łodzi a reszta :

Dagmara Bułach, Katarzyna Pycio, Leszek Bartosik ta trójka jest ponoć dobra

 

Ja mimo leków , muszę rozpocząć psychoterapie i myślę gdzie się udać , ostatnim razem państwowo powiedzieli mi , że mam zaburzenia osobowości :shock: więc chyba prywatnie się zdecyduje :)

 

 

w ogóle to witam Cie również :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×