Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SmutnaTęcza
NieznanySprawca, ale Ona mowila pewnie o stanie spoczynku... W akcji pewnie wiecej :mrgreen:

:great: ooo taaak XD To przecież w żartach było. XD

Edytowane przez SmutnaTęcza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NieznanySprawca,

Ps, nie mówię o 90/60/60

No to by były ciekawe proporcje :smile:

 

:great: ooo taaak XD

Aurora to Tobie Vlad Palownik potrzebny. On umiał nabijać ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ty myslisz ,ze po co laski łazą do knajp tylko czekaja w wiekszosci az ktos podejdzie i piwo postawi ii odprowadzi do domu, rola faceta jest podejsc jak tego nie umie to nie ma dziewczyny i tyl, badź mezczyzną

 

Fajnie... Czyli mam być takim akwizytorem co to minimum raz na miesiąc podrywa, dostaje zlewy i czeka aż łaskawie go jakaś zechce? I niech ktoś napisze, że kobietom jest trudniej...

 

rola faceta jest podejsc

 

Ciekawe co by było jakbym to ja napisał, że rolą kobiety jest np. stać przy garach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NieznanySprawca, masz takie samo badanie odnośnie co decyduje o atrakcyjności faceta w oczach kobiet?

 

-- 16 lis 2013, 01:47 --

 

Ciekawe co by było jakbym to ja napisał, że rolą kobiety jest np. stać przy garach

 

właśnie akurat ten przykład miałem na myśli:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rola faceta jest podejsc

 

akurat to miałem na myśli ;)

a żona tego tenisisty jest bardzo atrakcyjna nawiasem ;)

atrakcyjna to jest w Polsce Edyta Górniak nie mowie charakterze tylko o wyglądzie a z tenisistek to Annna Kurnikowa, jestem kobietą ale umiem docenic atrakcyjnosc kobiet obiektywnie on takich jak Anna by mógł miec kilka z pewnoscia

wy bysciie chcieli takie jak Kurnikowa, ale jesteście tylko zwykłymi facetami i raczej podbijajcie do zwykłych dziewczyn albo będziecie sami

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14,
dziewczyny pytaja "fajny jest" a faceci "ladna jest"

 

 

bo faceci kochają kobiety ze względu na nie, a kobiety facetów ze względu nie na nich.

 

Ze co ? Bo ni uja nie rozumiem o co Ci chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

djkocyk, a jak baba podejdzie i będzie trzepotać rzęsami itp:

a) nie poczujesz się "wykastrowany"?

b) będziesz umiał ją spławić tak, żeby nie wyjść na dupka?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, no, niestety nie zawsze. :mrgreen: Ojeja. :hide: Mówi się tak o ładnie zaznaczonym wcięciu w talii w potocznym języku, no ale jeśli Ci się moje skróty myślowe nie podobają, nic nie poradzę. :bezradny:

Masz jetodik:

Kobiety zaś nieodmiennie zwracają większą niż mężczyźni uwagę na zamożność partnera, jego ambicję, zaradność, pozycję społeczną. Zawsze też pragną mężczyzn nieco starszych od siebie, zdrowych, wysokich, atletycznie zbudowanych. Nadto kobiety zwracają uwagę na solidność i dojrzałość emocjonalną mężczyzny. Jest to w pełni zgodne z przewidywaniami wynikającymi z teorii ewolucji, bowiem wszystkie te cechy sygnalizują zwiększone prawdopodobieństwo zapewnienia rodzinie środków niezbędnych do wychowania potomstwa.

 

 

Wszystkie uniwersalne cechy ideału kobiecej urody mają stosunkowo proste uwarunkowania biologiczne. Kobiety szczupłe w talii za to krągłe w biodrach zwykle bez większego kłopotu rodzą dzieci

 

Niektóre cechy poszukiwane są u partnerów zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn. Do takich należą miłe usposobienie i inteligencja. Wreszcie, nieodmiennie u przedstawicielek i przedstawicieli wszystkich badanych ras, kultur i grup wiekowych niezbędnym składnikiem obrazu poszukiwanego partnera lub partnerki jest miłość ze wzajemnością, traktowana przez większość ludzi jako niezbędny warunek założenia rodziny.

:blabla:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to podzielił na 4 kategorie, z obu stron...

 

Wygląd

stan majątkowy

intelekt

charakter.

 

Wydaje mi się by kogoś tam zdobyć,ale nie ma się któregoś tych "czynników" na "wysokim poziomie",trzeba nadrabiać drugim,Powiedzmy sobie szczerze,nikt raczej nie będzie chciał szpetnego jak dupa transylwańskiej zjawy,biednego,tępego chłopa z osobowością typu "wyżej sra niż dupe ma"

Ale tak samo analogicznie do kobit,jak tak wygląda niczym szczur wprasowany w asfalt,tępota kostki chodnikowej,charakter księżniczki,to też ni uja,tylko 40 kotów,by oczekiwać od kogoś takich a nie innych cech,trzeba samemu je mieć do "zaoferowania" ewentualnie nadrabiać innymi brak pozostałych czy ich "niższy poziom",sranie w banie o ideałach,sorry nie ta bajka i nie ten świat ;<.

 

Wiem,to oczywiste rzeczy ;<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, poczekajmy na badanie od Nieznanegosprawcy, a będę mógł rozwinąć to zdanie.

 

tahela, Kurnikova brzydsza, ale to tylko moje zdanie, nie wypowiadam się tu za ogól żaden.

 

o jest już badanie.

 

-- 16 lis 2013, 01:58 --

 

Widzisz Aranjani te 4 cechy, są dalej wnętrza niz ładna pupa i cycki.

 

zamożność partnera, jego ambicję, zaradność, pozycję społeczną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie w ogóle rozwala jak ktoś pisze, że dziewczyny tylko chodzą do barów i czekają aż ktoś je poderwie. Jakoś zawsze widzę takie, które mają facetów, albo z koleżankami łażą na ploty. A jak już się zagada to "w sobotę pracuję", "nie mam czasu", "lepiej jak od razu powiem nie" itd. Taaa.... czekają :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, no wyjaśniłem, podobają się cechy które nie są same w sobie a widoczne tylko w kontekście zewnętrznym, są względne.

 

Tahela, co Ty opowiadasz, przecież u tej Federerowej też bym nie miał szans, więc piszę szczerze :smile:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×